istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Ford niyeti bozdu! Lüks taşımacılık artık Custom ile yapılacak

Ford Türkiye yine asrın projesini ortaya çıkardı. Yeni Custom modeli isterseniz insan taşımacılığı işinde isterseniz de aileniz için satın alabilirsiniz. Güvenlik, rahatlık ve doğa dostu bir araç için Ford markasının yeni ticari modeli Custom modelini yakından inceliyoruz.

Ford niyeti bozdu! Lüks taşımacılık artık Custom ile yapılacak

Ford Türkiye hem binek araçlarda hem de ticari araçlarda oldukça ciddi girişimler yapmaya devam ediyor. Yeni ortaya çıkan Ford ticari modeli ise ortalığı bir hayli karıştıracak. Lüks deyince herkesin aklına Mercedes geliyor olsa bile Ford ve diğer markalar çok muhteşem araçlar çıkarmaya başladılar. Ford Türkiye yeni VIP araç segmenti olan Custom için kolları sıvadı ve satışlara başladı. Neredeyse aklınıza gelebilecek her rengin olduğu bu yeni modelde yeni jantlar ve sabah farları en çok beğenilen özellikler arasında yer alıyor. 9+1 araçlarda öne çıkan etkileyici tasarımıyla birçok işletmenin ve yolcunun isteği genelde Ford markası adı altında oluyor.

YOLCULAR İÇİN EKSTRA KONFOR VAR

Ekonomik fiyatı ve yakıt tüketimiyle sürücünün yanında olan bu araçta uzun yolculuklar için tasarlanmış hız sabitleyici özelliği var. Üstelik üstün Ford mühendisliği kalitesinde olan bu yeni yol hız sınırlayıcı sisteminin hangi yolda olduğunuzu ve ne kadarlık bir hızla gitmeniz gerektiğini size söyleyen ekstra bir beyne sahiptir. Adaptif hız kontrol sistemi ise genelde araca entegre bir radar ile çalışan sistemdir. Bu özellikle birlikte güvenlik en üst seviyeye alınmış olacaktır. Havalı arka süspansiyon ve aynı zamanda LED farlar ile konfor en üst seviyede olacak.

Yeni Ford Custom egzoz gazındaki NOx emisyonlarını azot ve suya dönüştürmek için özel bir sistem geliştirdi. Bu sistem ile birlikte doğaya zarar gelmiyor ve emisyon tam anlamıyla sorun çıkmadan hallediliyor. Bu sayede ister şehirde isterseniz ormanda kullanabileceğiniz bu araç hem iş hem de aile için tasarlanmıştır. Normal binek araçlara göre oldukça büyük olabilir fakat aileniz içiniz birebir seçim olacaktır. Çift kayar kapı sayesinde ise yolcular rahat edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir