istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Furkan Tunahan
info@beynsoft.com

EDİTÖRLER / Editors 

REKLAM REZERVASYON
reklam@aktuel10.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@aktuel10.com

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
GÜZEL HOSTİNG İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.
İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No:4/2 Kat: 1 Ataşehir / İSTANBUL

E-Posta / E-Mail
info@aktuel10.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARIaktuel10.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. aktuel10.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, aktuel10.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 aktuel10.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları aktuel10.com‘a aittir. aktuel10.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aktuel10.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
aktuel10.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. aktuel10.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on aktuel10.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on aktuel10.com are opened on a new page. aktuel10.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.