istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Autocad Crack Yapmak Büyük Risk!

Autocad Crack Yapmak Büyük Risk!

Özellikle çizim programlarının lisanslarının ne kadar fazla olduğunu artık herkes biliyor. Bir çok öğrencininde kullanması beklenen temel programlardan olan Autocad programı fiyatı lisansları ile bir çok kişinin belini büküyor. Öğrenciler bir yana deneme sürümleri ile halletselerde büyük kuruluşların firmaların bile bu programı kullanması bekleniyor artık.

Tam böyle bir durumda insanlar lisanssız kullanıma internette binlerce site üzerinde özellikle yurtdışı sitelerinde bulunabilir olan Autocad Crack dosyalarını indirerek lisanssız kullanmaya başlıyorlar. Ek olarak cezası bulunan ve çoğu zaman lisans ücretleri üzerinde bir fatura ile almak zorunda kaldığınız bir programa dönüşüyor.

AUTOCAD CRACK YAPMANIN CEZASI NE KADAR?

Yıllık 10bin lira gibi bir ücretle abonelik paketleri sunulan autocad lisanssız kullanımda cezası ortalama ceza olarak minimum 30 bin lira gibi cezalardan bahsedilmektedir. Bu rakamlar kesin olmaması ile birlikte işyerinde lisanssız autocad kullanımı durumuna ve kaç makine kullandığına göre değişiklikler göstermektedir. Gerek cezaları gerekse emek hırsızlığı gerekçesiyle lisanssız kullanımı kesinlikle önermiyoruz. Her bütçeye uygun olan alternatif programları bulunan çizim programlarından birini, kendinize en uygun fiyatta olanı satın almanız autocad crack yapmak ve kullanmaktan çok daha sağlıklı olacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir