istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Apple Music para kazanmak için yapılmamış!

Dünyaca ünlü bir uygulama olan Apple Music oldukça tartışmalı bir olaya konu oldu. Tim Cook'un açıklamasına göre Apple Music kar amacı olmayan bir uygulamaymış ve para kazanmak için yapılmamış! Tim Cook açıklamaları ve araştırmalarımıza dayalı analizleri bu haberimizde ele aldık.

Apple Music para kazanmak için yapılmamış!

Dünyada müzik çılgınlığı ilk olarak Apple ile başlamıştı. iTunes ismi verilen online olarak alışveriş yaptığınız bir platform sayesinde birçok sanatçı albümlerini yada tek parçalık ‘single’ denen parçalarını buradan satıyorlardı ama daha sonrasında Spotfiy gibi bir platform ortaya çıktı ve dünyayı kasıp kavuran bir müzik uygulaması çılgınlığı başladı. Spotify şuan 50 milyondan fazla ücretli kullanıcıya sahiptir ve Türkiye’den de aktif kullanıcısı vardır. Aylık 10 liraya yada biraz daha üstü bir fiyata sizde üyelik alabiliyor ve lisanslı olarak istediğiniz her müziği dinleyebiliyorsunuz. Ezeli rakibi olan Apple Music ise çok kısa zaman önce ortaya çıktı ve kısa sürede Spotify kullanıcısı sayısına ulaştı. Apple Music ile ilgili müthiş bir iddia ise geçtiğimiz günlerde Tim Cook tarafından ortaya atıldı.

TİM COOK: PARA KAZANMAK İÇİN YAPMADIK

Steve Jobs bu hayata veda ettikten sonra koltuğuna kuşkusuz Tim Cook geçti. Tim Cook’tan sonra ise Apple’da çok köklü değişiklikler oldu. İlk olarak küçük ekrana sahip iPhone kalmadı ve çok daha büyük ekrana sahip teknolojiler ortaya çıkmaya başladı. Paraya para demeyen Apple’ın değerine değer katıldı. Oldukça başarılı bir iş adamı olan Tim Cook, başarısını Apple’ın www.doeda.video kasasına soktuğu para ile kanıtlamış oldu. Tim Cook çok hızlı büyüyen ve halen eleştirilere maruz kalan Apple Music hakkında şok bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre Apple Music kar amacı gütmeyen bir uygulama olarak çıkmış.

TİM COOK AÇIKLAMASI VE REKLAMLAR AKILLARI KARIŞTIRDI

Dünyaca ünlü müzisyenler ve oyuncular Apple Music için oldukça büyük bütçeli reklamlarda oynamıştı. Son günlerde Apple Music için herhangi bir reklam yapılmadı ama geçmişte Taylor Swift gibi birçok ünlünün Apple Music reklamlarında baş gösterdiğini biliyoruz. Dolayısıyla para kazanmak için çıkarılmadığı söylenen Apple Music neden bu tür büyük bütçeler ile reklamlar yapıyor merak ediyoruz. Diğer bir taraftan 1 milyon değere ulaşan Apple’ın şirket değeri bu reklam bütçelerini önemsemiyor olabilir. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Hemen alttan bize yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir