istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Danla Bilic tüp mide ameliyatıyla 9 kilo verdi

Ünlü Youtuber Danla Bilic, geçtiğimiz günlerde bu işlerde en iyisi olduğunu söylediği bir doktor ile ameliyathaneye girdi. Tüp mide ameliyatı ile 9 kilo veren Danla Bilic son videosunda merak edilen konulara değindi.

Danla Bilic tüp mide ameliyatıyla 9 kilo verdi

Dünyanın en büyük sosyal medya girişimleri Youtube ve İnstagram’da ünlü olan Danla Bilic geçtiğimiz günlerde tüp mide ameliyatı oldu. Özel bir hastanede ameliyat olan Danla Bilic, yeni yüklediği videosunda ameliyatla ilgili genel olarak bir bilgi verdi ve ameliyat olmak üzereyken 90 kiloya kadar ulaştığını söyledi. Ayrıca son videosunda kendisine karşı yapılan çirkin yorumları da dile getiren ünlü Youtuber oldukça neşeliydi. Ameliyat olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden açıklayan Bilic, mide ameliyatıyla ilgili olarak bilgiyi son videosunda çok net bir şekilde veriyor.

MİDE AMELİYATI OLMASI ÇOK ELEŞTİRİLDİ

Ünlü Youtuber’ın bazı takipçileri kendisi sürekli olarak eleştiriyor. Hastane çalışanın ve sonrasında kendisinin sosyal medya hesaplarından tüp mide ameliyatı olduğunu açıklamasından sonra ise bazı takipçiler Bilic’in videolarında kilolu kadınları eleştirmesini çok yanlış buldu. Danla Bilic ise videolarında hiçbir zaman kilolu kadınları eleştirmediğini dile getirdi. Son videosunda bu tür konulara değinen Danla Bilic, kullandığı ‘gergedan suratlı’ gibi kelimelerin ne anlama geldiğini de çok net bir şekilde belirtti.

BİLİC: EN İYİSİNE AMELİYAT OLDUM

Son olarak sizlere söylemek istediğimiz konu ise Danla Bilic’in ameliyatı ile ilgili olacaktır. Gün geçtikçe kilo almaya devam eden Danla Bilic, en iyi doktorlarla diyet yaptığını ve sonrasında diyet yapamadığı için bu işte en iyi doktor olduğu söylenen hekim tarafından ameliyat edildiğini söyledi. Birçok test yapıldığını ve sonrasında 90 kiloya kadar ulaştığını söyleyen Danla Bilic, ameliyat olduğunu söylemeyeceğini ama olayın hastanedeki hemşireler tarafından medyaya yansıtıldığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir