Ali Oruçlu TÜM YAZILARI
Yurt dışında yaygın bir hale gelen yenilenmiş akıllı telefon satışında başarı sağlanmış durumdadır. Hangi parçaların yenilendiğini söyleyerek satılan ikinci el telefon satışında yeni bir pazar açıldı ve bu pazarda ünlü akıllı telefon markaları çok uygun fiyata satılıyor.
Avatar
Arda Tunahan TÜM YAZILARI
Erzurum’da platonik aşk beslediği Canısı T.’yi (19) çalmış olduğu markette bıçaklayarak, yaralayan Murat Yıldırım’ın (30) yargılanmasına başlandı. ‘Tasarlayarak öldürmeye girişim’ suçundan 20 yıla kadar hapsi istenen Yıldırım’ın akıl sağlığı araştırılacak. Saldırganın genç kızı bıçaklama anının saniye saniye görüntülendiği {güvenlik kamerası} görüntüleri de dava dosyasına girdi. Vaka, geçen 13 Ekim günü saat 16.57’de Aziziye ilçesi Dadaşkent...
Avatar
Bahar Güllüoğlu TÜM YAZILARI
Teknoloji sektöründe büyük bir payı olan Apple'ın ürünü olan ve her sene yeni çıkan modelleri ile akıllı telefon dünyasını sallayan iphone telefonlarının şifre güvenlikleri unutanlar için çok büyük bir sorun diyebiliriz. Ama merak etmeyin, kolay şekilde iphone şifresi kırmak mümkün!.
Avatar
A101 marketlerde 25 Ekim 2018 tarihinde satışa sunulacak olan ürünler yayınlandı. Katalogda birbirinden sürpriz ürünler müşterileri bekliyor.
Avatar
Fırat Sönmez TÜM YAZILARI
Kasım ayının son kataloğu A101 29 Kasım 2018 kataloğu yayınlandı, büyük sürprizleri ile A101 aktüel kataloğunda yayınlanacak ürünler belli oldu.
Avatar
Furkan TUNAHAN TÜM YAZILARI
Bir çoğumuzun ihtiyacı olan Instagram şifre kırma yöntemleri oldukça aranan ama çözüm bulunamayan bir sorun gibi görünüyor. Burada önemli olan hangi sorundan dolayı Instagram şifrenizi geri almak veya kırmak istiyor olmanızdır. Instagram Hesap  Sorunları Instagram gibi sosyal medya mecralarının bazı güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bunun sebepleri kullanıcıların daha rahat etmesi ve kullandığı programdan zevk alması ve...
Avatar
Hüseyin Kaçmaz TÜM YAZILARI
Çukur dizisinin sevilen karakterlerinden olan masum ve saflığı ile bütün izleyenlerin sevgisini kazanmış olan Aliço hakkında dizinin başından beridir bir çok şey gizem konusuydu. Çikolata sevmeyen hatta nefret eden Aliço’nun küçüklük travmalarından birisi olduğu tahmin edilirken 6 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan Çukur’un yeni bölümünde Aliço omuzundan vuruluyor ve Yamaç hastaneye götürüyor. Hastane çıkışında kayıtlar için...
Avatar
Orhan Gültepe TÜM YAZILARI
Çorbalar, sebze yemekleri olsun, çoğu insan bir şekilde ,kereviz tüketmişlerdir. Bu iyi bir şeydir, çünkü kerevizin yararları vitamin K, vitamin C, potasyum, folat ve vitamin B6 gibi vitamin ve minerallerin yanı sıra, mükemmel bir antioksidan ve yararlı enzimlerin kaynağı ile başlar .
Avatar
Sinan Kesikoğlu TÜM YAZILARI
Marmara bölgesinde etkisini gösteren soğuk hava Ekim ayının son haftaların etkisini artıracak. Yağmurla birlikte etkisini gösterecek olan soğuk havalardan dolayı Marmara bölgesinde oturan yarım milyona yakın insanın hava durumu uyarılarını takip etmesi gerekiyor.
Avatar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...