istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Apple düşük fiyata sahip MacBook için kolları sıvadı

Apple'ın satış politikasında yine bir değişiklik oldu. Gelen haberlere göre Eylül ayında Apple Park'ta yapılması planlanan etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında çok uygun bir fiyata MacBook modeli tanıtılacak. Ucuz ve yeni MacBook yüz tanıma sistemi ile gelecek.

Apple düşük fiyata sahip MacBook için kolları sıvadı

Apple’ın son zamanlarda satışları bir hayli azaldı. Özellikle yeni ürünlerde satışları konuşmaya başlarsak muhtemelen bu haber çok fazla uzun sürmeyecektir diye düşünüyoruz. Türkiye’de şuan aktif olarak iPhone 7 satışları hız kazandı ve aynı zamanda yeni telefonlardan daha fazla satılan bir diğer telefon ise iPhone 8 ile iPhone SE modelleri oldu. Elbette Apple Türkiye resmi olarak bir açıklama yapmadı ama konuyla ilgili birçok yabancı basın kuruluşu araştırmalar yapıyor ve sonuçlarını yayınlıyor. Türkiye’de durumun farklı olmadığını düşünüyoruz çünkü şuan iPhone 7 bütün ihtiyaçları karşılayan muhteşem bir akıllı telefon olarak ortaya çıkıyor. Dünyada uygun fiyatlı bir iPhone 7 satışını gören Apple yetkilileri ise bu durumu fırsata çevirmek için MacBoook hamlesi yapacak.

MACBOOK SATIŞLARI TEKRAR ZİRVEYE ÇIKABİLİR

Sadece iPhone satışları ile ayakta kalmak Apple için iyi bir durum değildir. Her ne kadar Apple Music para için yapılmadı diyen CEO’ya sahip olsalar bile şuan şirketin aktif olarak gelir sağladığı çok fazla alan yoktur. Apple Music ve iPhone satışları belkide şirketi ayakta tutan en önemli şeydir. Bunun farkında olan ve bilgisayar satışlarını hızlandırmak isteyen Apple’ın yönetim kurulundan değişik bir hamle gelecek. Tıpkı iPhone SE gibi uygun fiyata MacBook hamlesi atıldı. Gelecek ay yapılması beklenen etkinlikte yeni bir iPhone modeliyle birlikte çok uygun fiyata satılacak olan bir MacBook olacak. Fiyatı ve özelliklerini hep birlikte öğreneceğiz.

KULİSLER MACBOOK İÇİN PEK İYİ HABER VERMEDİ

Yabancı basın kuruluşları ve teknoloji alanında ünlü sosyal medya hesaplarında yeni MacBook hakkında birçok sızıntı ortaya çıktı. Bu sızıntılara göz attık ve yeni MacBook için Intel işlemcinin kullanılacağını öğrendik. Dizüstü bilgisayarın çok ince olması ve aynı zamanda güncel özelliklerle gelmesi bekleniyor. Beklenen özellikler arasında yüz tanıma sistemi olarak adlandırılan Face ID olacak. Uygun fiyatlı MacBook fiyatı ne olursa olsun ülkemizde yine vergilerden ve ABD ambargolarından dolayı yüksek fiyata satılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir