istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Savaş uçakları ve milletvekili Sofuoğlu pistte boy ölçüştüler

AKP Sakarya milletvekili olan ve sevilen sporcumuz Kenan Sofuoğlu ile SoloTürk pilotu yeni havalimanı pistinin bulunduğu Arnavutköy'de yarıştılar. Birçok aracın ve sporcunun olduğu mini yarışta Kenan Sofuoğlu jeti geçerek yine bir ilki başardı.

Türkiye’nin ünlü havacılık kulüplerinden birisi olan SoloTürk geçtiğimiz günlerde İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde binlerce insana gösteri yaptı. Dünyada bir ilk yaşandı ve her spor alanında araçlar oldukça büyük bir performans göstererek yarıştılar. Yarışçılar arasında en çok ilgi çeken elbette araçlar oldu çünkü oldukça modern ve akıl almaz araçlar birbirleriyle yarıştılar. Motosiklet, F1 yarış arabası, savaş jeti, özel jetler ve diğer spor araçlar birbirleriyle yarıştılar. Yarışın sonucunda ise beklenmedik bir olay ve Türkiye basınında geniş yer buldu. Kenan Sofuoğlu pilotu ve aynı zamanda SoloTürk pilotunun savaş jeti en çok takip edilen iki araçtı çünkü iki araç birbirleriyle yarıştı.

MİLLETVEKİLİ KENAN SOFUOĞLU JETİ GEÇTİ

AKP’nin Sakarya milletvekili olan Kenan Sofuoğlu’nun üzerinde olduğu motor kalkışta geç kaldı ama daha sonrasında sanki ışınlanmış gibi bitiş noktasına ilerledi. Motosikletin hemen sol tarafındaki pistte ise savaş uçağı yer alıyordu. SoloTürk pilotu ile eş zamanlı giden ve yarışı kazanan Kenan Sofuoğlu bir kez daha başarısını ortaya koyan bir hareket yapmış oldu. Aldığı kupaların ve başarıların boşuna olmadığını çok net bir şekilde açıklanması elbette bu yarış sonucunda ortaya çıktı.

Teknofest alanında yapılan yarışta Kenan Sofuoğlu yine ne çok konuşulan isim oldu. O kadar yoğun milletvekili döneminde bile kimseyi kırmadan etkinliğe katılan ve milletin yanında olan Sakarya milletvekili Kenan Sofuoğlu savaş jeti ile ölçüştü. Bu zorlu yarışı ise internetten tekrar izlemeye başladık ve gerçekten Türkiye’nin yetiştirdiği onlarca güzel pilotu ve başarı dolu bedenleri bir arada gördük.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir