istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Oğuzhan Uğur’un mevzu videoları ciddiyetle çekiliyor

Oğuzhan Uğur'un son mevzular videosunda ilk ele aldığı konu yine eğitim sistemi oldu. Ayrıca yaptığımız araştırmalara göre Babala TV'de en çok ciddiyetin gerektiği tek videoların 'Mevzular' serisi ait videolar olduğu gerçeği ortaya çıktı. Detayları ise bu haberde ele alıyoruz.

Oğuzhan Uğur’un mevzu videoları ciddiyetle çekiliyor

Youtube’da video çekerek ünlü bir hale gelen ve evimizin neşesi dediğimiz Oğuzhan Uğur’un videoları rekor kırmaya devam ediyor. Bazen Onedio kanalında ve bazende kendi kanalı olan Babala TV’de videolarına denk geldiğimiz Oğuzhan Uğur’un en çok ciddiyet gösterdiği video serisinin ‘Mevzular’ adı altında çektiği videolar olduğunu araştırmalarımız sonunda ortaya çıkardık. Diğer videolarıyla bizleri eğlendiren ama bahsi geçen serinin videoları gelince kulaklarımızı dört açıp dinlediğimiz Uğur’un son videosunda ülkenin gündemi olan Papaz Brunson ve aynı zamanda öldürülen Amerikalı gazeteci var.

EĞİTİM SİSTEMİ SİL BAŞTAN YAPILDI

Son videosunda ise genelde eğitim sistemine vurgu yapan Oğuzhan Uğur’un yeni nesle dair fikirlerini de videosunda ele aldı. Ayrıca neredeyse bütün ‘Mevzular’ serisini izleyen birisi olarak her video eğitim sistemine değinildiğini söyleyelim. Böylece bu seriyi izleyen gençlerin eğitimlerinin üstüne gitmesi gerektiği gerekiyor çünkü siz kendinizi geliştirmediğiniz sürece maalesef yıllarınızı boşuna çürütmüş olacaksınız. Yeni neslin ileride ne olmak istiyorsun sorusuna cevap veremeyeceği ve verenlerin ise Youtuber, inşaatçı yada meslek grubuna girmeyen şeyleri söylediği videoda ele alınan konu oluyor.

OĞUZHAN UĞUR’UN BAĞIMLI OLDUĞU ŞEY ORTAYA ÇIKTI

Her insanın hayatı boyunca bağımlı olduğu bir şey vardır. Bunların en başında ise arabalar, teknoloji yada mühendislik grupları gelir. Oğuzhan Uğur’un ise kendisine ait Mercedes marka son model bir otomobili var. Hem konser programlarına hem de diğer işlerini otomobil ile gören Youtuber Uğur’un, uçak yada otobüs yerine otomobil ile seyahat ettiği biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir