istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

20 milyonluk şehir İstanbul’un kaderini değiştirecek seçim!

2019 yılının Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlerde Muharrem İnce'nin aday olması durumunda AKP'nin farklı bir ismi aday göstereceği Posta gazetesi yazarı tarafından söylendi. Mega şehir İstanbul'un kaderini değiştirecek olan seçim için adaylar birkaç ay içerisinde ortaya çıkmış olacak.

20 milyonluk şehir İstanbul’un kaderini değiştirecek seçim!

İstanbul’da yapılacak erken seçimlere az bir zaman kala partilerin seçim çalışmaları hız kazandı. 3 büyük partinin mega şehir İstanbul için adayları henüz belli olmadı. AKP, CHP ve MHP’nin İstanbul adaylarının gelecek yılın ilk aylarında belirlenmesi bekleniyor çünkü İstanbul’da yapılacak yerel seçimler için bütün adayların mega şehri gezmesi bekleniyor. Muhtemel adaylar ise CHP’den Aykut Erdoğdu’nun aday olması beklenirken Muharrem İnce’nin aday gösterileceğinin üstünde duruluyor. AKP’nin İstanbul için adayının Mevlüt Uysal olması bekleniyor. MHP’nin ise kulislere konu olan bir haberi henüz yok.

AKP’NİN FARKLI ADAYLAR GÖSTERİLECEĞİ SÖYLENDİ

Türkiye’nin köklü gazetelerinden olan Posta’nın yazarı Candaş Tolga Işık, kendi köşesinde AKP’nin İstanbul adayı için oldukça ilginç bir yazıya yer verdi. CHP’nin İstanbul adayına göre adayın belirleneceğini dile getiren Işık’ın Muharrem İnce’nin yerel seçimlerde İstanbul için aday olması durumunda karşısında Başakşehir’de büyük işler başaran Mevlüt Uysal yerine kabinede daha güçlü bir bakanın aday olunabileceğini yazdı.

YENİ YILIN İLK ÇEYREĞİNDE BELLİ OLACAK

Erkene alınması kulisleri olan yerel seçimlerin, herhangi bir değişiklik olmaması durumunda 2019 yılının Mart ayında yapılacak. Mart ayından sonra ise birçok belediyenin başkanı değişmiş olacak. Mega şehir İstanbul’da ise hangi partinin adayının başarı sağlanabileceği oldukça merak ediliyor. İzmir ve Antalya gibi şehirlerde CHP’nin uzun zamandır boy göstermesinden dolayı AKP’nin Türkiye’nin en önemli şehri olan İstanbul’da en büyük rakibi Muharrem İnce olacak. Mart ayında neler olacağını hep birlikte göreceğiz ama ne olursa olsun İstanbul için en hayırlısı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir