istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

O Ses Türkiye yeni sezona renkli bir giriş yaptı

TV8 ekranlarının en çok sevilen yarışma programlarından olan 'O Ses Türkiye' sezona çok iddialı bir giriş yaptı. Yeni jüri üyeleri ve yeni yarışmaları ile oldukça renkli dakikalara sebep olan yarışma programında heyecan bir an olsun eksilmiyor. Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ün dahil olduğu program her hafta yeni bölümleri ile ekrana geliyor.

TV8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonu geçtiğimiz hafta başladı. Yeni sezonda farklı jürilerin olduğu programda oldukça renkli dakikalar yaşanıyor çünkü Türkiye’nin en çok konuşulan isimleri O Ses Türkiye yarışmasına dahil oldu. Hem yayınladığı kanalın hem de yarışma formatının sahibi olan Acun Ilıcalı oldukça iddialı bir şekilde yeni sezona başladı. Hem dizi hem de yarışmalar ile artık rekabet iyice kızışmaya başladı. Beyaz ve Seda Sayan’ın dahil olduğu O Ses Türkiye ise reyting sıralarında oldukça iyi performans gösteriyor.

BEYAZ KENDİ PROGRAMINI BIRAKIP GELDİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oldukça fazla izleyici olan Beyaz’ın kendi televizyon programı ‘Beyaz Show’ bu sene yayınlanmayacak çünkü programın sunucu olan Beyaz artık başka bir kanala geçti. TV8 ekranlarında yayınlanan ses yarışması programı O Ses Türkiye’de jüri üyesi olan Beyaz’ın içerisinde bulunduğumuz sezon boyunca yarışmada olması bekleniyor. Beyaz aynı zamanda Acun Ilıcalı’nın olmadığı zamanlarda programın sunuculuğuna da yapmaya çalışacak.

JÜRİ ÜYELERİ SEZONA RENKLİ GİRİŞ YAPTI

Programda 2 yeni jüri ile birlikte yıllardır değişmeyen iki isim olan Hadise ve Murat Boz var. Seda Sayan ve aynı zamanda Beyaz’ın olduğu 2 yeni jüri ise programa adeta renk kattı. Gökhan’ın hareketlerini aratmayan Beyazıt Öztürk, esprileri ile bütün Türkiye’yi gülmekten nefessiz bırakıyor. Sezonun sonunda jüri üyeleri bir şampiyon seçerek ona albüm yapma şansını verecek. Hep beraber O Ses Türkiye’nin ilerleyen bölümlerindeki renkli dakikaları ve çekişmeleri göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir