istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Microsoft yeni Surface modellerini siyah renkte üretti

Microsoft'un yeni canavarları Surface Pro 6 ve Laptop 2 modeli dün tanıtıldı. Cihazların en büyük özellikleri gereğinden fazla güçlü olmaları ve oldukça ince tasarımları oldu. Yeni tasarım ve özellikler için hemen şimdi bu haberimizi okuyabilirsiniz.

Microsoft yeni Surface modellerini siyah renkte üretti

Microsoft’un yeni dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarında oldukça büyük bir adım atıldı ve yayınlanan görsellere göre ciddi bir satış stratejisi izlendi. Microsoft’uın yeni dizüstü bilgisayar ve tablet modelleri çok ilgi çekti. Günümüzde satışları Türkiye’de yapılmayan bu cihazların en büyük özelliği ise dünyanın en hızlı bilgisayarları arasında gösteriliyor olmasıdır. Eğer sizde yeni Surface modellerini takip ediyorsanız yeni cihazlar çok hoşunuza gidecek.

SİYAH AĞIRLIKLI MODELLER PİYASAYA ÇIKIYOR

Microsoft Surface Laptop 2 ve Surface Pro 6 adlı cihazların özellikleri bir hayli kan hızlandıran cinsten gibi görünüyor. Açıklanan verilere göre Surface Pro 6 modelinde tam 1 TB SSD var ve aynı zamanda cihaz tam 16 GB RAM ile geliyor. Cihazın çok hızlı olmasının sebeplerinden bir tanesi ise elbette SSD boyutu oluyor. Cihazlar siyaha yakın bir renkte piyasaya çıkacak ki bu ünlü teknoloji şirketlerinin çelik yapıda bilgisayarlarından farklı olacağı için satış konusunda başarı sağlayacak gibi duruyor.

SURFACE PRO KÜÇÜK EKRANIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Microsoft’un ürettiği ve tabletinin bile en hızlısı olduğunu iddia ettiği yeni Surface Pro 6 modelinin ekranı 12.3 boyutunda iken laptop modelinin ekran boyutunun 13.5 boyutunda olduğu açıklandı. Bu ekran boyutlarının günlük kullanımda işe yarayacağı fakat oyun oynarken yada video izlerken pek tatmin etmeyeceği gayet ortadadır. Surface Laptop neredeyse tamamen siyah tasarım ile piyasaya çıkacağı için çok daha fazla ilgi göreceği ve aynı zamanda küçük ekranlı tabletten çok daha fazla satış rakamını yakalayacağı biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir