istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

İnci Taneleri Dizisi yayından kalkabilir

İnci Taneleri Dizisi yayından kalkabilir

Ankara Seymenleri dizinin yayından kalkması için hukuki süreci başlattı

Başrolünü Hazar Ergüçlü’nün yaptığı ve Dilber karakteri ile biranda yayınlanmadan fenomen olan ” İnci Taneleri” dizisinin kaldırılması için harekete geçildi. Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ,Ankara ve Ankara kültürünün yanlış yansıttıkları için dizi yapımcısına dava açacaklarını ve dizinin kaldırılması için RTÜK’e başvuruda bulunduklarını söyledi.

DurakMedya’da yer alan habere göre son günlerin popüler dizis olan İnci Taneleri’ne Ankara Seymenlerinden büyük tepki.Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ”Yeni yayınlanacak bu dizinin fragmanında pavyonda dans eden bir kadın görüntüsü veriliyor. Dizinin yayınlanacağı kanalla aynı medya grubuna ait olan haber kanalı aynı pavyon görüntüleriyle bu dizinin reklamını yapıyor. Dizi daha başlamadan ana karakterin (pavyonda çalışan kadınının) fragmanda giydiği elbise bir internet sitesine koyuluyor ve aynı gün tükeniyor.

Ankara’da “pavyon dansları kursu” (evet yanlış duymadınız) açılıyor, kayıtlar aynı gün doluyor yani genç kızlarımız özenip buralara kayıt oluyolar.Pavyon kültürü Ankara için övünülecek, ön plana çıkarılacak bir konu değildir. Hatta Ankara denilince akıllara pavyonun gelmesi bu başkentimiz Ankara için bir utançtır. Pavyonlar ahlaki düşüklüğün, kadın sömürüsünün, mafyalaşmanın, çürümüşlüğün merkezleridir. Dizilerle filmlerle ön plana çıkarıp allayıp pullayarak özendirecek başka şey bulamayan zihniyetler !!!

Milli Mücadelenin merkezi olan Ankaramızın pavyon kültürü ile değil, bir ülkenin kurtuluşu ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun en önemli unsuru olan, Oğuz kültürünün bugünlere kadar gelmesine ve yaşanmasına vesile olan SEYMENLİK kültürü ile anılmasi için elimden geleni yapacağım. Dizinin yayından kaldırılması için kanuni haklarimizi arayacağım ” dedi.

Mustafa Barış Durak / Aktuel10.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir