Gratis 15-30 Mart 2019 İndirimli Ürünler Kataloğu

Ülkemizde bir çok mizah konusuna malzeme olan Gratis aslında oldukça güzel indirimleri bulunan ürün yelpazesi oldukça geniş olan kişisel bakım marketi ve kozmetik mağazasıdır. Mart 2019 indirimleri şu anda çığır açmış gibi gözüküyor. Ülkemizde birçok mağazası bulunan  Gratis her zamanki gibi bizlere indirimli  ürünler konusunda her hafta aktüel ürünler kataloğu yayınlayarak bizleri haberdar ediyor.

Birçok farklı kozmetik ve kişisel bakım markalarının ürünlerini bünyesinde barındıran Gratis, zengin ürün çeşitliliğiyle alışverişçilere hizmet vermektedir. Ürünleri makyaj malzemeleriyle sınırlı olmayan Gratis mağazalarında kişisel bakım ürünlerine ve çeşitli aksesuarlara da ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra ağız bakım, cilt bakım, parfüm, saç bakımı ya da evinizin günlük ihtiyaçlarını da buradan karşılayabilirsiniz. Gratis, Türkiye genelinde hemen hemen her ilde bulunan şubeleriyle müşterilerinin hizmetindedir. Uygun fiyat seçenekleri ve kampanyalı ürünler de Gratis mağazalarında sizleri bekliyor.

Mart 2019 indirim kampanyası kapsamında çeşitli hediyelik ürünlerde sizlerle buluşacak. Bu ürünlerin her hafta aktüel ürünler kataloğunda değişmesi bekleniyor. Kozmetik ürünler , kişisel bakım ürünleri , hediyelik ürünler , erkek bakım ve kadın bakım ürünleri kapsamında bir çok ürün çeşitliliği bulunan Gratis  15 Mart indirimli ürünler aktüel kataloğunu yayınlamaya hazırlıyor.

Bu katalogda bulunacak ürünler bir çok markanın kişisel bakım ürünleri olacak. Bir çok zincir mağazası bulunan bu marketin yayınladığı katalog ürünleri indirimli bir şekilde bir çok mağazasından temin edebileceksiniz.

Gratis İndirim Mart indirimli ürünler

Cilt bakım ürünleri üreten markalar Loreal , Garnier , Simple , Seba med ürünleri bu hafta indirime girecek gibi gözüküyor. Ayrıca Gratis Kart bulunan müşterilerin bu indirimlerden farklı daha büyük indirimleri olacağını söylemekte fayda var. Bu kartın özelliği siz alışveriş yaptıkça içine para birikmesidir ve biriken parayı her türlü Gratis alışverişinizde kullanabilirsiniz. Maybelline , Flormar , Adidas , Dove gibi kişisel bakım ürünlerinin bu hafta aktüel kataloğunda yer alıp indirimli ürünler kategorisine girmesi bekleniyor.Gratis indirim sizlere kapsamlı bir şekilde sunuluyor.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
12 Mart 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın