istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Decathlon mağazaları Türkiye’nin göz bebeği haline geldi

Decathlon Türkiye'de her insanın ihtiyacı olan binlerce ürün var ve bu ürünler 100 liranın altında bir fiyat ile alıcı bekliyor. Türkiye'ye kamp kültürünü aşılayan ve kamp kültürüne uygun ürünler yapan Decathlon artık ülkemizde çok saygın bir marka haline geldi.

Türkiye’de son zamanlarda oldukça popüler bir hale Decathlon markasının ürünleri kapış kapış gidiyor. Üstelik kamp malzemeleri anlamında ülkemizde bir devri yaratan Decathlon artık çok daha büyük bir şekilde Türkiye’nin her tarafına mağaza açmayı planlıyor. Sadece kamp malzemeleri değil aynı zamanda sezonluk ürünlerde büyük satışlar yapan markanın mağazalarına günde binlerce kişi geliyor ve alışveriş yapıyor. Son 1 ay içerisinde mont ve ayakkabı satışları hız kazandı ki oldukça ucuza satılan bu ürünleri fiyat ve performans açısından tercih edildiğini söyleyelim.

TÜRKİYE’YE KAMP KÜLTÜRÜNÜ AŞILADI

Decathlon ürün satmakla kalmıyor ve aynı zamanda ülkemizde olmayan  kamp kültürünü insanlara aşılıyor. Bu anlamda yapılması gereken en önemli şeylerden birisi ise elbette Decathlon Türkiye yatırımları oluyor. 100 liranın altında fiyatlara çadır satan ve aynı zamanda yine ucuz fiyatlara kamp sandalyesi yada kamp ışığı gibi birçok materyali vatandaşa sunan markanın ürünlerini Aktüel10 ekibi olarak çok seviyoruz. Öğrenciler ve aynı zamanda aileler bile artık çadır alıyor ve doğaya kamp yapmaya gidiyor. Böylece hem paraları cebinde kalıyor hem de beş para etmez otellere para yedirmiyorlar.

YAĞMURLUK SATIŞLARI REKORA DOĞRU KOŞUYOR

Çadırları katlandığında sadece bir laptop çantası boyutuna giren ürünlerde son günlerde yağmurluk www.onlinetombalasiteleri.com rekoru kırılıyor. Katlandığında laptop çantanızın 4’de 1’lik kısmı kadar olacak yağmurlukların 50 liranın altında bir fiyata olması bütün Türkiye’yi mağazalara atıyor. Eğer sizde bu ürünleri kullanmak istiyorsanız internetten yada mağazalardan satın alabilirsiniz. Decathlon Türkiye’de ihtiyacınız olan bütün sezon ürünlerini çok ucuza satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir