istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Bordo Plastik ve Mustafa Karadeniz başarısını aldığı ödülle taçlandırdı

Bordo Plastik ve Mustafa Karadeniz başarısını aldığı ödülle taçlandırdı

Başarılı iş kadını Gizem Deniz Kirişçi tarafından düzenlenen ve sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Özge Ulusoy’un yaptığı Altın Boğaz Ödülleri İstanbul’un gözde mekanlarından biri olan Portaxe’de yapıldı.

Sanat, iş, cemiyet dünyasının seçkin konuklarının katıldığı Altın Boğaz Ödülleri’nde Bordo Plastik ve Mustafa Karadeniz ödüle layık görüldü.

 

Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın Boğaz Ödülleri hakkında açıklamalarda bulunan Bordo Plastik CEO’su Mustafa Karadeniz yaptığı açıklamada “ Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın Boğaz Ödülleri’nde ödül almak benim ve şirketim için büyük bir onurdur. Maalesef her yıl yüzlerce kadınımız şiddete maruz kalıyor, kadın cinayetlerine kurban gidiyorlar. Bunlar sadece bizim gördüklerimiz ve eminim ki göremediğimiz birçok olay var. Ben ve Bordo Plastik olarak Türk kadınına her zaman destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. Kurum olarak Türkiye’nin sektöründeki en iyi firmalarından birisiyiz. Yurt içinde ve yurt dışında birçok projede büyük başarılara imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Yurt dışında da ülkemizi sektörümüzde başarıyla temsil ediyoruz ve bunun gururunu yaşıyoruz. aldığımız ödülle bunu taçlandırmış olduk. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını ifade etti.

Gizem Deniz Kirişçi’nin düzenlediği dev organizasyonda Bordo Plastik CEO’su Mustafa Karadeniz’in yanı sıra Müjdat Gezen , İlyas Salman , Cem Belevi , Betül demir , Çiğdem Tunç , Oryantal Didem , Ege , Hakan Peker , Bilal Hancı , Rahmi Özkan , Seyhan soylu , Zahide yetiş , Bülent Emrah Parlak , Hülya Polat , Aşkım Kapışmak , Mahmut Tuncer gibi isimlerde ödülünü aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir