istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Binlerce liralık salon üyelikleri hatırlanmaya başlandı

Türkiye'nin neredeyse her yerinde artık lüks spor salonları var. Aylık üyelik almayan spor salonlarına binlerce lira veren ve yaz başlamadan bırakan binlerce insan geri dönüş yapmaya başladı. Detayları ve para verilip alınan spor salonu üyeliklerindeki her şeyden bu haberimizde bahsediyoruz.

Yaz gelmeden spor salonuna üye olan ama sadece birkaç hafta giden insanlar sonunda üyeliklerinin hakkını vermeye başladılar. Türkiye’de spor salonu üyelikleri genelde 1-2 haftalıktır ki bunu bilen işletmeler aylık yada 3 aylık kayıtlar almıyorlar. En az 6 aylık kayıt alan spor salonlarında binlerce liralık yıllık fiyatlar ise kampanyalı olarak sunuluyor ve Türk milleti kampanyalı olduğu yazdığı için direkt olarak lafta kampanyalı paket üzerinden yıllık üyelikler alıyorlar. Spor salonlarına ise birkaç hafta gittikten sonra genelde gitmiyorlar. Tatilden dönen yada işe başlayan, kısacası yalnız kalan milyonlarca insan sıkıldıkları için spor salonlarına akın etmeye başladılar.

HER MAHALLEDE SPOR SALONU VAR

İstanbul’da neredeyse her mahallede spor salonu açılmaya başlandı. Sadece spor salonları değil, dövüş sporları ve diğer spor müsabakaları için salonlarında açılmaya başlandığı gözleniyor. Hal böyle olunca ve spora başlayan insanların yüzde 90’lık ksımının birkaç hafta sonrasında spor salonlarına gitmeyi bıraktığı bilindiğinde işletmeler aylık üyelik almıyorlar. Sadece Türkiye’de değil bütün dünyada durumun böyle olduğu gözleniyor.

TÜRKİYE’DE PARA AŞKI SPOR YAPTIRIYOR

Türkiye’de paramızın değer kaybetti bugünlerde insanlar para verdikleri şeyleri artık fazlasıyla ölçmeye başladılar. Para verince insan bir şeyi çok iyi yapabiliyor. Özel okulların Türkiye’de en iyi üniversiteler arasında ilk 5’de yer almasının sebepleri arasında da bu var. Para verdiğin zaman, para verdiğin şeye çok daha fazla vakit ayırıyorsun ve haliyle ortaya bir emek çıkıyor. Binlerce lira verilen spor salonlarında, param boşuna gitmesin diyen insanlar kendilerini spor salonlarına atıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir