istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Yüz Yıllık Mucize 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Kemal’i Yaralayan Kim?

ukta hissesi olduğunu söyleyip artık konakta yaşayacağını söyler. Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Kemal'i yaralayan kim

Yüz Yıllık Mucize 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Kemal’i Yaralayan Kim?

Star Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yüz Yıllık Mucize, 6. yeni kısmıyla 27 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Harika, Süreyya’yı dinlemeyip Kemal’le tekneye binip masraf. Kusursuz Kemal’e, babasının Süreyya halasına aldığı bilekliği neden kendisine verdiğini sorar. Süreyya, Harika’nın kendisine karşı çıkmasından sonra ona el kaldırır. Konağa gelen Kemal, kendisinin de o konukta hissesi olduğunu söyleyip artık konakta yaşayacağını söyler. Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Kemal’i yaralayan kim?

Kemal’i Yaralayan Kim?

Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 2. fragmanında; Kemal, Atatürk’ün fotoğrafına bakıp, “Keşke o hiç yaşlanmasaydı” diyor. Olağanüstü, Kemal’in konakta kalmasını istemiyor. Kemal, aslında onları gelecek tehlikeden korumak için konakta kalmak istiyor. Cem’in annesi oğluna, Harika’yı Kemal’e kaptırmaması konusunda ona akıl veriyor. Kemal’in karşısına çıkan Cem ona, konaktaki hissesi için ne kadar istediğini soruyor. Kemal, bahçede dolaşırken maskeli biri gelip onu bıçaklıyor. Kemal’i bıçaklayan Cem mi?

İşte Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 2. fragmanı…

YÜZ YILLIK MUCİZE 5. KISIM ÖZETİ!

Cem’i kanlar içinde gören Mükemmel ve konaktakiler Cem’i süratle hastaneye götürürler. Cem, kendisini bu hale getirenin Kemal olduğunu söyler. Süreyya, Kemal’in güvenilmez biri olduğunu Harika’nın yüzüne vurur. Olağanüstü, Kemal’in bu türlü bir şey yapmış olmasına ihtimal vermese de aklı karışır.

Süreyya, Harika’nın Kemal’le bir daha görüşmesini yasaklar. Kemal ise kendisini açıklamak ve Cem’in söyledikleriyle ilgili hesaplaşmak için soluğu hastanede alır.
Süreyya’nın Harika’ya Kemal’i bir daha görmemesi tarafında baskıları devam ederken; geçmişte Eşref’le yaşadıklarının yükü tekrar omuzlarına biner.

Geçmişte onu vatan haini diye polislere teslim etmesi aklından çıkmaz. Kemal, kendisine inanmayan Süreyya’yı yıllar geçse de affetmez. Meskende herkes Süreyya’nın Kemal’i meskenden kovmasının sebebinin onun Eşref’in oğlu olduğunu öğrendiği için olduğunu anlar. Müzeyyen ise, Kemal’in Eşref olduğundan emin konuşur.

Kemal’in konutuna gizlice bırakılan bir zarf onu huzursuz eder. Turgut işi ele alıyor. Kemal, tüm gerçekleri Harika’ya anlatmak için onunla buluşmak ister. Şahane, Cem’in kendi kendisini yaralayıp cürmü Kemal’in üzerine attığını öğrenir. Gidip Cem’le yüzleştikten sonra onu hayatında artık istemediğini söyler.

Harika, Kemal’den af dilemek için onunla buluşmaya masraf. Fakat Süreyya’nın kendisini takip ettiğinden haberi olmaz. Kemal, Süreyya’yla konuştuktan sonra ona çok aşık olduğunu söyler. Daha sonra Süreyya’ya evlenme teklif eder.

Süreyya, Eşref’in kendisine ikram ettiği bilekliği Süreyya’nın odasından alıp onların peşinden sarfiyat. Tam Kemal Süreyya’ya evlenme teklif ettiği sırada karşılarına çıkar.

Yüz Yıllık Mucize 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kemal’in Konakta Kalmak İstemesi Şok Tesiri Yaratıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir