istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Camdaki Kız 76. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Nalan Metin’in Babası Olduğunu Öğreniyor!

re biner ve Nalan’a “Evlenelim!” der. Camdaki Kız 76. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nalan, Metin'in babası olduğunu öğreniyor.

Camdaki Kız 76. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Nalan Metin’in Babası Olduğunu Öğreniyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 76. yeni kısmıyla 27 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Hayri, Nalan için her şeyi göze almaya hazırdır. Lakin Sedat, Nalan’ın davranışlarındaki tuhaflığı fark eder ve Nalan’ın kapısına gelir. Hayri bu durumdan rahatsız olur. Sedat, Nalan’ın yanında olduğunu söyleyince Hayri uygundan uyguna küplere biner ve Nalan’a “Evlenelim!” der. Camdaki Kız 76. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nalan, Metin’in babası olduğunu öğreniyor.

Nalan Metin’in Babası Olduğunu Öğreniyor!

Camdaki Kız 76. kısım 2. fragmanında; Nalan, kaos içindeki hayatını biraz olsun anlamlandırmaya çalışır ve Metin’le görüşür. Metin onun, kendisi üzere fotoğraf yapmaya yetenekli olduğunu anlıyor. Bir taraftan Sedat, öte taraftan Hayri artık hayatını çekilmez hale getirmiştir. Öte yandan Selen kötüleşir ve hastaneye kaldırılır. Koroğlu ailesi bununla sarsılırken Nalan hayatı hakkında büyük bir gerçekle yüzleşmenin eşiğindedir. Hayri, Metin’i Nalan’ın meskeninin önünde görüp onu sıkıştırır ve ona kim olduğunu sorar. Oda, Nalan’ın babası olduğunu söyler. O sırada Nalan gelir ve onu duyar.

İşte Camdaki Kız 76. kısım 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 75. KISIM ÖZETİ!

Nalan, Türkan ile çocukları için onların meskenine sarfiyat. Hayri, onun kendisini sevdiğini ve onun için geldiğini düşünür. Nalan Hayri’ye, onunla olamayacağını kendisini unutmasını söyleyip konuttan ayrılır. Otomobilde onları izlenen Billur, Hayri’nin Nalan’ın peşinden çıktığını görünce dayanamayıp yanlarına sarfiyat.

Nalan, Billur’a bir kelam verip ondan kendisini konutta beklemesini ister. Hayri, Nalan’ı bıraktıktan sonra onun otomobiliyle meskene döner. Meskene döndükten sonra Türkan’a, boşanma protokolüne parmak bastırır. Sonraki gün, bir celsede Türkan’la mutabakatlı bir formda boşanır.

Nalan Billur’a, Hayri’yi hayatından çıkaracağına dair bir kelam verir. Sonraki gün Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan oraya masraf. Hayri, boşanma haberini Nalan’a vermek için onu daima arar. Nalan’ın hastanede olduğunu öğrenen Hayri, çabucak oraya sarfiyat ve Nalan’ı Sedat’la konuşmakla tehdit eder.

Nalan, onu orada bırakıp konuta gelir. Hayri de peşinden gelip onu meskeninin önünde yakalar. Komşular Hayri’nin Nalan’ın, belalısı olduğunu düşünmeye başlar. Billur, Nalan’ın Hayri’yle görüştüğünü öğrenince onun yanına gitmez. Türkan, çocuklarını alıp Nalan’la konuşmaya masraf.

Türkan, Nalan’la konuşunca Hayri’nin konutuna döneceğini düşünüp rahatlar. Hayri, hazırlanıp boşanmasını kutlamak için Nalan’ın kapısına dayanır. Nalan, komşuların rahatsız olduğunu anlayınca onu meskene almak zorunda kalır. Hayri, kendi elleriyle yemekler yapıp Nalan’a şiirler okur.

Sedat, Nalan’ı birinin rahatsız ettiğini düşünür ve onunla konuşmak için meskenine sarfiyat. Hayri, evdeyken kapı çalar. Kapıya gelen kişinin Sedat olduğunu anlayan Hayri, düzgünce küplere biner.

Camdaki Kız 76. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir