istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Yüz Yıllık Mucize 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’ya Gerçekleri Anlatıyor!

nın da bir daha Kemal'le konuşmasını istemiyor. Yüz Yıllık Mucize 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Kemal, Şahane'ye gerçekleri anlatıyor

Yüz Yıllık Mucize 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’ya Gerçekleri Anlatıyor!

Star Tv’nin yeni beğenilen dizisi Yüz Yıllık Mucize, 4. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Süreyya, Kemal’i görünce kötüleşiyor. Cem, Mükemmel ile Kemal’i öpüşürken görüyor. Kemal, Süreyya’nın isteği üzerine onu dansa kaldırıyor. Dans ederken Süreyya, onun kim olduğunu sorgulamaya devam ediyor. Kemal ise ona, babasına benzediğini babasının Eşref Anadolu olduğunu söylüyor. Bunu duyan Süreyya Kemal’i meskenden kovuyor. Harika’nın da bir daha Kemal’le konuşmasını istemiyor. Yüz Yıllık Mucize 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Kemal, Harika’ya gerçekleri anlatıyor.

Kemal Harika’ya Gerçekleri Anlatıyor!

Yüz Yıllık Mucize 5. kısım 1. fragmanında; Cem, Kemal’den dayak yediğini söyledikten sonra konağa getiriliyor. Onun hastaneye kaldırılmasından sonra Süreyya, Harika’nın, Kemal’le mutlaka görüşmesini yasaklıyor. Kemal ise, tüm gerçekleri Harika’ya anlatmaya karar veriyor. Onunla buluştuğunda o öyküdeki kişinin kendisinin olduğunu itiraf ediyor. Ancak Mükemmel, Kemal’e inanmıyor. Onun hasta olduğunu düşünüyor.

İşte Yüz Yıllık Mucize 5. kısım 1. fragmanı…

YÜZ YILLIK MUCİZE 4. KISIMDA NELER OLDU?

Kemal’in konağa gelişiyle şoke olan Süreyya, kötüleşip odasına gidiyor. Eşref’in fotoğrafını çıkaran ve tekrar tıpkı şeyleri yaşamak istemediğini söz eden Süreyya, Harika’ya Kemal’i birine benzettiğini söylüyor. Salonda sohbet ederken Kemal’in Eşref olduğunu kabul ettiğini hayal eden Süreyya, yemeğe geçmeyi teklif ediyor.

Yemekte Kemal’in hareketlerini Eşref’e benzeten ve düzgünce şaşıran Süreyya, annesi Müzeyyen’e gidip olanları anlatıp aşağıya çağırıyor. Müzeyyen Hanım ise onu dinlese de reaksiyon vermiyor.

Ana yemek hazırlığı için mutfağa giden Sacide, Cem’in annesi Müjde’yi arıyor. Ne olup bittiğini anlamayan Müjde, konağı basıp, Kemal’i görünce şoke oluyor. Olay çıkaran Müjde’yi yollamak isteyen Mükemmel, ona Cem ile ayrıldıklarını söylüyor.

Annesinin telefonu sonrası konağa giden Cem, camda Kemal ile Harika’yı öpüşürken görünce konağın kapısında beklemeye başlıyor. Çabucak hazırlanıp yemeğe inen Müzeyyen, Kemal’i görür görmez “Oooo gözümüz yollarda kaldı. Sen nerelerdesin damat?” diyor.

Süreyya, sorunca Kemal’i bahçede gördüğünü tabir eden Müzeyyen, “Sen madem bir oyun oynuyorsun damat, ben de bozmayayım” diyor. Dans etmek isteyen Müzeyyen, Zeren’e bir plak koymasını söylüyor. Bunun üzerine de Süreyya, Kemal ile dans etmek istiyor. Ona sorular soran Süreyya, babasına benzediğini duyunca ismini soruyor. Kemal, babasının isminin Eşref Anadolu olduğunu söyleyince Süreyya onu konuttan kovuyor.

Kemal gidince de Harika’ya bir şey anlatmayan Süreyya, “Bir daha o adamla görüşmeyeceksin Olağanüstü. Yoksa sana hakkımı helal etmem” diyor. Kapıdan çıkınca karşısında Cem’i gören Kemal, onun “Seni bir daha nişanlımın yanında görmeyeceğim” tehditlerine kulak asmıyor.

Cem kendisine silah çekince de ona silah kullanıp kullanmadığını soruyor. Akabinde Aysel, Cem’i dayak yemiş bir halde kapıda buluyor. Onu içeri alan Mükemmel, kimin yaptığını sorunca “Kemal” karşılığını alıyor.

Yüz Yıllık Mucize 4. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Süreyya Kemal’i Konuttan Kovuyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir