istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Yargı 61. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ömer’in İş Birlikçisi Kim Çıkacak?

tikleri binada Çınar'ı yerde baygın bir formda buluyor. Yargı 61. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ömer'in iş birlikçisi kim çıkacak?

Yargı 61. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ömer’in İş Birlikçisi Kim Çıkacak?

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, 61. yeni kısmıyla 16 nisan pazar günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Ilgaz, hakim karşısına çıkıyor. Ceylin, onu kurtarmak için Yekta ile işbirliği yapmak zorunda kalıyor. Hakim Ilgaz’a, tutuksuz yargılama kararı veriyor. Eren, Eyüp’ü yakalamaya gittikleri binada Çınar’ı yerde baygın bir formda buluyor. Yargı 61. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ömer’in iş birlikçisi kim çıkacak?

Ömer’in İş Birlikçisi Kim Çıkacak?

Yargı 61. kısım 1. fragmanında; Ilgaz, Ceylin sayesinde mahpus yatmaktan kurtulup misyonuna geri dönüyor. Yine mesleğine dönen Ilgaz, daha evvel elinde olan belgeyi tekrar almak istiyor. Fakat bu talebi pek de beğenilen karşılanmıyor. Öte yandan Ömer’in işlediği cürümler ve işbirliği içinde olduğu bireyler ortaya çıkıyor. Pekala Ömer’in gerisinde kim var?

İşte Yargı 61. kısım 1. fragmanı…

YARGI 60. KISMINDA ÖBÜR NELER OLDU?

Ilgaz kendisine kurulan tuzak sonucu ceza konutuna girerken Ceylin ona ne olursa olsun onu kurtaracağının kelamını veriyor. Yekta’nın bir arada çalışma teklifini kabul edeceğini söyleyen Ceylin’e Eren karşı çıksa da Ceylin Yekta’yı arayıp kabul ettiğini söylüyor.

Yekta ile Ceylin, buluşuyor. Plan yapmak için buluştuklarında Ceylin Yekta’ya, şayet kendisini kandırırsa bu defa onu öldüreceğini söylerken Yekta ise Ömer’in kendisini öldüreceğinden korktuğunu ve onu ceza meskenine göndermek için her şeyi yapacağını söylüyor.

Eyüp’ün parmak izini bulmak ve gerçek kimliğine ulaşmak için Eren ve Derya kahveye gidiyor. Ceylin ile Yekta ise, Ömer’in gerçek kimliğini öğrenmek için bakımevine gidiyor ve Ömer’in aslında Yakup olduğunu öğreniyorlar. Ömer’in Hts kayıtlarına bakmak için müsaade gerekirken, Yekta bunu sağlayacak bilgiyi Ceylin ve Eren’e veriyor.

Öldürülen gazeteciyi Ömer’in öldürdüğünü itiraf ediyor. Eyüp’ün Serdar’ın kardeşi olduğunun ortaya çıkmasıyla Ceylin gençleri uyarıyor. Bu esnada Ömer’in Ceylin ile ilgili yaptığı şikayet üstüne soruşturma başlatılırken ve Ceylin’e husus hakkında sorular sorulurken Yekta Ceylin’in avukatı olarak yanında yer alıyor.

Ceylin gizlice aldığı Ilgaz’ın oda anahtarıyla akşam Erenle birlikte o odaya giriyor ve Ilgaz’ın imzasının taklit edildiği ıslak imzalı evrakı alıyorlar. Parla’nın hem yatağından hem de okulda sırasından çıkan çekirdekler üzerine Eyüp’ün Parla’nın peşinde olduğunu anlıyorlar. Bunun üstüne bir plan yaparak Eyüp’ü, evvel Parla’nın yanına sonra da Serdar’ın öldüğü binaya çekiyorlar.

Çınar Eyüp’ü bayıltırken kızlar da Eyüp’ün telefonundan her şeyi Ömer’in planladığını ortaya çıkaracak manzaraları mahkemeye yetiştirmek için yola çıkıyor. Mahkemede Ceylin, Ilgaz’ın imzasının kopyalandığını kanıtlarken hakim tutuksuz yargılanma kararı verdiği esnada içeri Parla ile Tuğçe girerek ellerindeki görüntüyü hakime gösteriyor.

Ömer tam o esnada kaçmaya çalışıyor ve Yekta ile Metin ona mahzur oluyor. Hakim Ilgaz’ın özgür kalmasına, Ömer’in de tutuklanmasına karar veriyor. Eren, Çınar’dan aldığı telefonla Eyüp’ü yakaladıkları binaya gittiği esnada Çınar’ı yerde baygın bir halde buluyor.

Yargı 61. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Ceylin Ilgaz’ı Kurtarmayı Başarıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir