istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Yargı 61. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Ceylin Ilgaz’ı Kurtarmayı Başarıyor!

er. Her şeyi göze alan Ceylin, Ilgaz'a verdiği kelamı tutuyor. Yargı 61. kısım fragmanı yayınlandı mı? Ceylin, Ilgaz'ı kurtarmayı başarıyor!

Yargı 61. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Ceylin Ilgaz’ı Kurtarmayı Başarıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, 60. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ilgaz kendisine kurulan tuzak sonucu ceza meskenine girer. Ceylin ona, ne olursa olsun onu kurtaracağının kelamını verir. Yekta’nın bir arada çalışma teklifini kabul edeceğini söyleyen Ceylin’e Eren karşı çıksa da Ceylin Yekta’yı arayıp kabul ettiğini söyler. Her şeyi göze alan Ceylin, Ilgaz’a verdiği kelamı tutuyor. Yargı 61. kısım fragmanı yayınlandı mı? Ceylin, Ilgaz’ı kurtarmayı başarıyor!

Ceylin Ilgaz’ı Kurtarmayı Başarıyor!

Yargı dizisinin 61. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin son kısmında; Ilgaz kendisine kurulan tuzak sonucu ceza konutuna girerken Ceylin ona ne olursa olsun onu kurtaracağının kelamını veriyor. Yekta’nın bir arada çalışma teklifini kabul edeceğini söyleyen Ceylin’e Eren karşı çıksa da Ceylin Yekta’yı arayıp kabul ettiğini söylüyor.

YARGI 60. KISMINDA DİĞER NELER OLDU?

Yekta ile Ceylin, buluşuyor. Plan yapmak için buluştuklarında Ceylin Yekta’ya, şayet kendisini kandırırsa bu defa onu öldüreceğini söylerken Yekta ise Ömer’in kendisini öldüreceğinden korktuğunu ve onu ceza meskenine göndermek için her şeyi yapacağını söylüyor.

Eyüp’ün parmak izini bulmak ve gerçek kimliğine ulaşmak için Eren ve Derya kahveye gidiyor. Ceylin ile Yekta ise, Ömer’in gerçek kimliğini öğrenmek için bakımevine gidiyor ve Ömer’in aslında Yakup olduğunu öğreniyorlar. Ömer’in Hts kayıtlarına bakmak için müsaade gerekirken, Yekta bunu sağlayacak bilgiyi Ceylin ve Eren’e veriyor.

Öldürülen gazeteciyi Ömer’in öldürdüğünü itiraf ediyor. Eyüp’ün Serdar’ın kardeşi olduğunun ortaya çıkmasıyla Ceylin gençleri uyarıyor. Bu esnada Ömer’in Ceylin ile ilgili yaptığı şikayet üstüne soruşturma başlatılırken ve Ceylin’e mevzu hakkında sorular sorulurken Yekta Ceylin’in avukatı olarak yanında yer alıyor.

Ceylin gizlice aldığı Ilgaz’ın oda anahtarıyla akşam Erenle birlikte o odaya giriyor ve Ilgaz’ın imzasının taklit edildiği ıslak imzalı evrakı alıyorlar. Parla’nın hem yatağından hem de okulda sırasından çıkan çekirdekler üzerine Eyüp’ün Parla’nın peşinde olduğunu anlıyorlar. Bunun üstüne bir plan yaparak Eyüp’ü, evvel Parla’nın yanına sonra da Serdar’ın öldüğü binaya çekiyorlar.

Çınar Eyüp’ü bayıltırken kızlar da Eyüp’ün telefonundan her şeyi Ömer’in planladığını ortaya çıkaracak imgeleri mahkemeye yetiştirmek için yola çıkıyor. Mahkemede Ceylin, Ilgaz’ın imzasının kopyalandığını kanıtlarken hakim tutuksuz yargılanma kararı verdiği esnada içeri Parla ile Tuğçe girerek ellerindeki görüntüyü hakime gösteriyor.

Ömer tam o esnada kaçmaya çalışıyor ve Yekta ile Metin ona pürüz oluyor. Hakim Ilgaz’ın özgür kalmasına, Ömer’in de tutuklanmasına karar veriyor. Eren, Çınar’dan aldığı telefonla Eyüp’ü yakaladıkları binaya gittiği esnada Çınar’ı yerde baygın bir biçimde buluyor.

Yargı 60. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ilgaz Mahkemeye Çıkıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir