istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Çöp Adam 17. Kısmı Neden Yayınlanmadı? Dizinin Yeni Kısmı Ne Vakit Yayınlanacak?

er asıl tehlikenin kapıda olduğundan habersizlerdir. Çöp Adam 17. kısmı neden yayınlanmadı? Dizinin yeni kısmı ne vakit yayınlanacak?

Çöp Adam 17. Kısmı Neden Yayınlanmadı? Dizinin Yeni Kısmı Ne Vakit Yayınlanacak?

Star Tv’nin büyük ilgiyle izlenen Çöp Adam dizisinin son kısmında; İpek’in gelişinin akabinde yaşananlar Peri ve Tamer’in ortasında tansiyon yaşanır. Yalıya döndüklerinde ise onları öteki bir makûs sürpriz bekler. Tamer’in de ona karşı olduğunu hisseden Peri ani bir patlamayla fevri bir adım atar. Onun için acı verici bir ana şahit olan Berrin, kendisini teselli edecek kişinin yanına sarfiyat. Sonraki sabah, Selim otelde gördükleri karşısında şok olureken Peri, kahvaltı sofrasında hiç beklemediği biriyle karşılaşır. Meskendeki tansiyon tırmanırken, yalıdakiler asıl tehlikenin kapıda olduğundan habersizlerdir. Çöp Adam 17. kısmı neden yayınlanmadı? Dizinin yeni kısmı ne vakit yayınlanacak?

Çöp Adam 17. Kısmı Neden Yayınlanmadı?

Çöp Adam 17. kısmıyla ekrana gelmesi bekleniyordu. Lakin, Beşiktaş – Atletico Madrit maçı nedeniyle ekrana gelemedi. Dizinin büyük merakla beklenen yeni kısmı, 17. yeni kısmıyla 19 nisan çarşamba günü ekrana gelecek.

İşte Çöp Adam dizisinin 17. kısım 1. fragmanı…

ÇÖP ADAM 16. KISIMDA NELER OLDU?

Peri’nin annesinin gelişiyle başlayan kriz, Süleyman’ın hücumuyla hastanede sona eriyor. Peri, annesinin yalıda olduğunu bile bile onu umursamadan Tamer ve başkalarıyla hastaneye gidiyor. Öte yadan İpek, meskende Aysel ve Bülent’e Peri ile ilgili sırrı açıklıyor. Selim’in Ahu’yu Cenk’in odasında yakalamasının akabinde Berrin, ablasını paka çıkarmak için kendisinden hiç beklenmeyecek bir palavra uyduruyor.

Tamer ile Peri, yalıdaki gerginlikten biraz uzak durmak için Seko’nun meskenine gidiyorlar. Burada karşılaştıkları sürpriz konuklar ve öğrendikleri bilgiler, ikisinin ortasında büyük bir tansiyona yol açıyor. Peri’nin ruh sıhhati konusunda giderek endişelenen Tamer, sorularına karşılık bulabileceği tek bireyle görüşüyor ve artık bir karar vermesi gerektiğini anlıyor.

Tamer, artık bir karar veriyor. Bu esnada Peri, Aysel’e o denli bir şey söylüyor ki yalıda ortalık çok karışıyor.

Gerçek bir hayat öyküsünden uyarlanan Çöp Adam dizisi 19 nisan çarşamba günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir