istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Yalı Çapkını 29. Kısım 3. Fragmanı Yayında! Halis Ağa Seyran’ı Zorla Götürüp Yalıya Kapatıyor!

ınına almayacaklarını haykırır. Yalı Çapkını 29. kısım 3. fragmanı yayınlandı. Halis ağa, Seyran'ı zorla götürüp yalıya kapatıyor

Yalı Çapkını 29. Kısım 3. Fragmanı Yayında! Halis Ağa Seyran’ı Zorla Götürüp Yalıya Kapatıyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 29. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ferit, koynuna girmeye çalışan Sultan’ı ve balkondan giren Pelin’i kovar. Daha sonra, Seyran’a karşı savaş açan İfagat’ın da haddini bildirir. Kazım, iki kızını da yıldırım nikahıyla evlendirme kararı alır. Halis ağa, durumu öğrenip Kazım’ın meskenini basar. Ona, tokat atıp yere yığar. Ferit ise, Saffet ağanın konutuna basıp Tarık’la hengameye tutuşur. Silahların çekildiği anlarda Ferit Tarık’a, karısının ismini ağızlarına almayacaklarını haykırır. Yalı Çapkını 29. kısım 3. fragmanı yayınlandı. Halis ağa, Seyran’ı zorla götürüp yalıya kapatıyor.

Halis Ağa Seyran’ı Zorla Götürüp Yalıya Kapatıyor!

Yalı Çapkını 29. kısım 3. fragmanında; Halis ağa, Kazım’ın konutunu basıp ona tokat atıp yere yığıyor. Adamlarına da Seyran’ı almalarını emrediyor. Seyran, zorla yalıya götürülüp bir odaya kapatılıyor. Ferit, durumu öğrendikten sonra çok üzülüyor. Seyran ile Ferit, bu olaydan sonra nasıl bir yol çizecek?

İşte Yalı Çapkını 29. kısım 3. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 28. KISIM ÖZETİ!

Zerrin’in Kazım’ın aklını karıştırmasından sonra Ferit’le Kazım birbirlerine girer. Kazım’ın tokat atmasıyla yere yığılan Ferit, ayağa kalkıp yinede Seyran’a elini uzatır. Lakin Seyran, Ferit’in elini tutmaz. Durumu öğrenen Halis ağa küplere biner. Hatice’yi arayıp bu işin geri dönüşü olmayacağını söyler.

Abidin, işi bıraktığını ve Ferit’le olanları Suna’ya anlatır ve ona evlenme teklif eder. Ferit’ten sonra Seyran da Suna ile Abidin’i öğrenir. Onların durumunu konuşmak için Ferit’le buluşur. Ferit ise, Seyran’ın kendi durumlarını değil Suna’nın Abidin’le olan durumunu konuşmak için kendisiyle buluşmasına çok öfkelenir.

İfagat, Halis ağaya Pelin’i anlatır ve onunla konuşmasını sağlıyor. Pelin’in yalıya gelip dedesiyle görüştüğünü öğrenen Ferit Pelin’i bulur ve ona, boş hayaller kurmamasını kendisinin asla Seyran’dan boşanmayacağını söyler.

Saffet Ağa, Saffet ve ağabeyi Tarık’ı da alarak Kazım’ın konutuna tanışmaya sarfiyat. Suna tüm bu olanlar karşısında çaresiz kalır. Tarık, gözünü Seyran’dan alamıyor. Saffet ağa, direkt hususa girip Suna’yı torunu Saffet’e ister. Kazım da, kızını veriyor ve yüzükler takılır.

Tarık ise, bir fırsatını bulup Seyran’ın yanına gidip onu taciz eder. Öteki torununun Seyran’dan hoşlandığını anlayan Saffet ağa, Tarık’a da Seyran’ı ister. İki kardeş, düştükleri bu durumdan nasıl kurtulacaklarını düşünmeye başlarlar. Seyran, Ferit’i arar. Fakat Ferit, uyuyakalır. Seyran’ın aramalarını görmez. Pelin, Ferit’in odasına balkondan girer ve onun yanında Sultan’ı görür.

Yalı Çapkını 29. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ferit Saffet Ağa’nın Konutunu Basıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir