istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

ÜNLÜ İŞ ADAMI SİYASETÇİ MEHMET TAŞ `DAN 17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ MESAJI

ÜNLÜ İŞ ADAMI SİYASETÇİ MEHMET TAŞ `DAN 17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ MESAJI

Profesyonel Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ünlü Siyasetçi Hayır Sever İş Adamı Mehmet Taş, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 22. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Taş, 17 Ağustos 1999 tarihinde saat 03.02’de merkez üssü Gölcük olan Asrın Felaketi Marmara Depremi’nin yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“22 yıl önce meydana gelmesine rağmen her 17 Ağustos’ta daha dün yaşanmışçasına derin bir üzüntüye boğularak deprem gerçeğiyle tekrar karşı karşıya geliyoruz. Ülkemizin en büyük deprem felaketi olan Marmara Depremi’nde, on binlerce insanımız hayatını kaybetmiş, yaralanmış ve evsiz kalmıştır. Geçen yılların ardından ne kayıplarımızı unuttuk ne de acılarımız azaldı.

Şu bir gerçek ki ülkemiz dünyanın en aktif deprem kuşaklarından birinin üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle geçmişte acı kayıplar vermemize neden olan depremlerin gelecekte de meydana gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu durumda önemli olan ise depreme hazırlıklı olabilmek ve depremle yaşayabilmeyi öğrenmektir. Geçmişte yaşanan bu büyük acıdan ders çıkararak bilgi, birikim ve teknolojinin imkânlarını kullanarak gerekli tedbirleri alacağız.

Bu vesileyle 17 Ağustos Depremi’nde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Böylesi bir felaketin ne ülkemizde ne de dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ederek, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir