istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

ULUSLARARASI TARIM VE GIDA KONFEDERASYONU-TARIMKON ile ZABITA TEŞKİLATI FEDERASYONU GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİREN BİR PROTOKOLÜ ANKARA’DA İMZALADILAR

ULUSLARARASI TARIM VE GIDA KONFEDERASYONU-TARIMKON ile ZABITA TEŞKİLATI FEDERASYONU GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİREN BİR PROTOKOLÜ ANKARA’DA İMZALADILAR

ULUSLARARASI TARIM VE GIDA KONFEDERASYONU-TARIMKON ile ZABITA TEŞKİLATI FEDERASYONU GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİREN BİR PROTOKOLÜ ANKARA’DA İMZALADILAR.

Her iki kuruluş, üyeleri ve hizmet alanındaki hedef kitlelerine, ilgili meslek alanlarında ki güncel uygulama ve yeniliklere dair deneyimlerini paylaşmak, saha incelemeleri konusunda ortak projeler yapmak ve yürütmek için iş ve güç birliğini yaptıklarını dile getirdiler.

TARIMKON Genel Başkanı Hakan YÜKSEL ve Zabıta Teşkilatı Federasyonu Genel Başkanı Abdurrahman KARABUDAK ortak açıklamalarında;

Bu Protokolün amacı; iki kuruluş arasında iki kuruluşunda ihtiyaç duyduğu, ileride de ihtiyaç duyacağı kültürel, sosyal, eğitim ve ekonomik gereksinimlerinin karşılanması için işbirliği yapmak, ortak proje üretmek ve yürütmek, kuruluşların ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünü sağlamaktır.

Bu ortaklık çerçevesinde amaçlarımıza ve hedeflerimize ulaşmak için yine ortak akıl ve istişare ile hareket ederek projelerimizi hayata geçireceğiz. Yapacağımız projelerimizin hayat bulması için gerek duyulan ilgili kamu-kurum-kuruluş ve özel sektörlerle de iş birliktelikleri oluşturacağız.

Özellikle her iki kuruluşumuzun da kuruluş amaçları ve faaliyet konuları arasında olan; GIDA GÜVENLİĞİ, GÜVENİLİR GIDA VE ÇEVRE konularında ulusal ve uluslararası projeler üreteceğiz dediler.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir