Tuğkan 10 günde 10 konser ve sürpriz proje ile bir rekora imza atmaya hazırlanıyor

Tuğkan 10 günde 10 konser ve sürpriz proje ile bir rekora imza atmaya hazırlanıyor

Tuğkan’dan yeni teklisi “Kayboldum”dan sonra hızlı bir konser maratonuna başlıyor.

Melankoli yüklü aşk şarkılarıyla alternatif dünyada kendine geniş bir dinleyici kitlesi edinen Tuğkan, sözü müziği kendisine düzenlemesi Alper Gemici’ye ait yeni single’ı ‘Kayboldum’ ile iddiasını sürdürüyor. Genç sanatçı Nisan aynda yeni şarkıların hazırlığını bitridiktem sonra 10 günde 10 konser vererek Mayıs ayının dopdolu geçirecek. Tuğkan 19 Mayıs’ta yayınlanacak Atatürk albümünde de bir yeni bestesi ile katkıda bulunacak.
Spotify’da 2020 yılında yayınladığı Kusura Bakma ile en çok dinlenen ilk üç şarkıdan birine sahip olan Tuğkan, 100 milyon izlenme oranını geçti.Yükselişini sonraki çalışmalarında da devam ettiren başarılı müzisyen, dinleyici sayısını giderek artırırken sosyal medyada da geniş bir takipçi kitlesine ulaştı. Melankoli yüklü aşk şarkılarıyla özellikle Z kuşağının kadın dinleyicilerini yakalamayı başaran Tuğkan, TikTok’ta paylaştığı videolarla da 1.8 milyonun üzerinde beğeni elde etti.
 
BİR GECEDE TAMAMLANDI
 
Tuğkan yeni şarkısı için şunları anlattı: “Geçtiğimiz aralık ayında bir gün dışarıda otururken ‘gece’ kelimesini neredeyse hiç kullanmadığımı fark ettim ve hemen ‘gece’yle başlayan bir şarkı yazmaya koyuldum. 
O akşam sözünü ve bestesini tamamladım, heyecanım bitmeden hemen bir demo kaydedip Alper Abi’ye gönderdim. ‘Kayboldum’ sizindir.”
 
2 AYDA BİR YENİ ŞARKI GELECEK
 
Sevenlerini yeni single’ıyla sevindiren Tuğkan, müjdeli bir haber de verdi. Bundan sonra dinleyicileriyle arasını çok açmayacağını dile getiren Tuğkan, her 2 ayda bir yeni şarkı çıkaracağını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir