istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Kıyasıya Rekabet Başladı

Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu sene yeni sahiplerine kavuşacak. 2018 Pantene Altın Kelebek Ödülleri kategorileri arasında Youtuber veya Instagrammer var. Sosyal medya fenomenleri arasında fazla takipçisi olan kazanacak.

Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Kıyasıya Rekabet Başladı

Pantene Altın Kelebek Ödülleri için birçok ünlü oyuncu ve yapım birbirleriyle rekabet içerisine girdiler. Bu sene onlarca ödün yeni sahibine gidecek. Oldukça önemli bir şampuan markası olan Pantene, geçen sene olduğu gibi 2018 yılında da oldukça önemli kişilere hediyeler dağıtmaya devam edecek. Ülkemizdeki televizyon kanallarında yayınlanan diziler oylamada destek için sosyal medya hesaplarından izleyicilerine duyurular yapıyorlar. Bunların akabinde bazı oyuncular kendilerine oy vermeleri için takipçileri için yeni içerikler yayınlıyorlar.

37 FARKLI KATEGORİDE 37 FARKLI ÖDÜL

Bu sene Pantene Altın Kelebek Ödülleri için 37 ayrı kategori var. Bu kategorilerde hem dizilere, hem oyunculara hem de diğer alanlarda ödüller sahiplerini bulacak. 12 Kasım günü son bulacak oylama tam 48 gün sonra ödül dağıtmaya başlayacak. Kimin hediye alacağına elbette siz sosyal medya kullanıcıları karar veriyorsunuz. İnternetten Pantene Altın Kelebek Ödülleri sayfasına giriyor ve istediğiniz oyuncu yada yapıma oy veriyorsunuz.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI DA ÖDÜL ALACAK

Yeni dönemde artık meslekler değişmeye ve haliyle dünya bu şekilde yol almaya başladı. Eskiden yüzünü bile bakılmayan sosyal medyada artık binlerce fenomen var. Bu fenomenlerden bazıları Pantene Altın Kelebek Ödülleri için aday oldular. Duygu Özaslan ve Kafalar gibi oldukça önemli isimlerin artık Altın Kelebek için yarıştığını söyleyelim. Sizde Pantene Altın Kelebek Ödülleri sitesinden en iyi Youtuber veya Instagrammer seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir