istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Müslüm filmi 26 Ekim Cuma günü vizyona giriyor

Türkiye'nin en önemli sanat adamlarından birisi olan Müslüm Gürses'in hayatının anlatıldığı film olan 'Müslüm' 26 Ekim Cuma günü beyaz perdeye açılıyor. Müslüm filminde ünlü oyunculara rol veriliyor ve üstat Müslüm Gürses'in alışkanlıkları konu ediliyor.

Müslüm Gürses deyince genelde herkesin aklına ‘damar şarkılar’ geliyor ama kendisi oldukça başarılı bir müzisyendi. Erken yaşta şarkı söylemeye başlayan Gürses’in hayatı gerçekten de bir film şeridi gibi geldi ve geçti. Yaşadıklarımı yazsam film olur diye bir lafın gerçek olduğunu sizde 26 Ekim Cuma günü vizyona girecek ‘Müslüm’ filmiyle anlayacaksınız. Televizyon camiasının ve tiyatronun en önemli isimlerinin rol aldığı filmde Müslüm Gürses’in günlük alışkanlıkları, kariyer ve özel hayatı gibi birçok olay canlandırılıyor.

2013 YILINDA HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU

Müslüm Gürses basit hastalıklardan dolayı kaldırıldığı hastanede hayata veda edeli 5 seneyi geçti ve halen müzikleri yaşatılıyor. Gürses o kadar ileri görüşlü bir kişiliğe sahipti ki albümlerinde her zaman bu konuyu ele alıyordu. Hem müziği ile hem de şarkı sözleriyle bunu açık ediyordu. Türk Halk Müziği ve Arabesk müzik sanatçısı olan Müslüm Gürses’i saygıyla anıyor ve hayatının anlatıldığı filme gişede başarılar diliyoruz.

20 MİLYON LİRADAN FAZLA PARA HARCANDI

Ne kadar doğrudur bilmiyoruz ama Müslüm filminin çekimi için 20 milyon liradan fazla para harcandığı söyleniyor. Başarılı filmler ile bu kadar gişe yapamıyorken Müslüm filminin gişedeki başarısı oldukça merak ediliyor. Şuanda Yol Arkadaşım 2 yapımı 1 milyondan fazla insan tarafından izlendi ve hasılat olarak 15 milyondan fazla gelir elde etti. Hep birlikte Müslüm filminin başarısını ve aynı zamanda gişesini göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir