istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

iWallet Ramazan Fırsatları Çalışanlarınızı Mutlu Edecek

Ramazan kolilerinin satın alınması ve lojistik sıkıntıları ile uğraşmak istemeyen şirketler için iWallet çözümleri sizlerle.

iWallet Ramazan Fırsatları Çalışanlarınızı Mutlu Edecek

Ramazan’ın başlamasına günler kaldı. Şirketler için çalışanlarını mutlu etmek için güzel bir fırsat. Ancak Ramazan kolilerinin satın alınması ve lojistik sıkıntıları ile uğraşmak istemeyen şirketler için iWallet çözümleri sizlerle.

Yenilikçi finansal teknolojileri sayesinde kurum ve kuruluşlar ile çalışanlara ”değer yaratan” çözümler sunan iWallet, kurulduğu 2018 senesinden bu yana sunduğu hizmet ve yeniliklerle tercih edilenler arasında yerini aldı. İhtiyaca göre çalışan ödüllendirme ve özlük haklarına ilişkin yardımlar arasında, giyim, akaryakıt, market, kitap, teknoloji ve dijital platform üyelikleri gibi seçenekler sunan iWallet, teknolojik alt yapısı ile de fark yaratıyor.

iWallet Ramazan Fırsatları Çalışanlarınızı Mutlu Edecek

20 binin üzerinde fiziki ve online mağazada alışveriş imkânı sunan iWallet kartları ile çalışanlarınız A101’den Migros’a, CarrefourSA’dan MacroCenter’a kadar bir çok yaygın markette alışverişlerini yapabilirler. iWallet Ramazan’a özel dijital cüzdanın kullanımı da oldukça basit. Gerek iWallet uygulaması üzerinden online olarak, gerekse basılı kartlar ile çalışanlarınıza destek olarak onların yükünü hafifletebilirsiniz.

Şirketler için sunduğu fatura, vergi avantajları ve işletme kolaylıkları ile de bu Ramazan ayında iWallet’ı tercih edebilirsiniz.

Maaş dışı ödeneklerin, tek dijital cüzdan üzerinden yönetilmesini sağlayan ve bu yöntem sayesinde hayatlara kolaylık katan iWallet, çalışanlara 20 binin üzerinde online ve fiziksel mağazada alışveriş imkânı sunuyor. 200 bin üzerinde kullanıcıya ulaşan iWallet, Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vererek fark yaratmaya devam ediyor.

iWallet Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tabuk yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Her ramazan ayı bizler için de ayrı bir heyecan içerisinde geçiyor. Müşterimiz olan firmaların çalışanları için yaptıkları Ramazan desteklerinin ne kadar olumlu dönüşler sağladığını görüyoruz. Bunun bir parçası olmak bizi mutlu ediyor. Gelişmiş teknolojik altyapımız ile müşterilerimize sunduğumuz raporlarda da görülebileceği üzere Ramazan harcamaları çalışanların ev ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Hizmetlerimizi ilk kez deneyimlemek isteyen yeni  firmaları bizlerle tanışmaya bekliyoruz.“

iWallet uygulaması AppStore ve GooglePlay’den ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca kurumsal müşteriler, web sitemizdeki irtibat bilgilerimizden bizlere ulaşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir