istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN 10 BİN KİŞİYE TİRİT İKRAMI

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN 10 BİN KİŞİYE TİRİT İKRAMI

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN 10 BİN KİŞİYE TİRİT İKRAMI
Haliliye Belediyesi tarafından Mevlid-i Nebi Haftası nedeniyle Hazreti İbrahim Peygamber Camiinde vatandaşlara tirit ikramında bulunuldu. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak. katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir
Haliliye Belediyesi tarafından Hazreti İbrahim Peygamber Camiinde düzenlenen tirit ziyafeti, vatandaşların katılımıyla sabahın ilk ışıklarıyla başladı. 10 bin kişilik hazırlanan tirit programına Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyyüpoğlu, İl Müftüsü Ramazan Tolan, Haliliye Müftüsü Abdulhekim Öz, belediye meclis üyeleri ve ilgililer katıldı. Başkan Mehmet Canpolat, Haliliye Belediyesi olarak Mevlid-i Nebi Haftası nedeniyle her yıl geleneksel hale gelen tirit etkinliğini bu yılda düzenlediklerini söyledi. Din Görevlileri ve İmamlar Haftasını da etkinlikle birleştirdiklerini anlatan Başkan Canpolat, açıklamasının devamında ise şu ifadeleri kullandı:
“Haliliye İlçe Müftülüğü ve İl Müftülüğü ile birlikte burada sanayi camisi’nde esnaf kardeşlerimizle ve din görevlileri kardeşlerimizle bir arada oluyoruz. Bu yıl yine pandemi kuralları çerçevesinde sabah namazını eda ettikten sonra, sabah namazının ardından vatandaşlarımız ve esnafımızla burada hep beraberiz. Beraber dualar ettik, İnşallah her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de memleketimiz için, vatanımız için, ilçemiz için elimizden gelen her türlü gayreti ortaya koyacağımızı ifade etmek istiyorum. Değerli İl Müftümüze, İlçe Müftümüze, Değerli İlçe Başkanımıza, Meclis Üyelerimize ve buradaki haziruna katılımdan dolayı teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.”

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar, yiyecek ve iç mekan görseli olabilir
AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyyüpoğlu ise yaptığı açıklamada “Haliliye Belediyemiz tarafından geleneksel hale gelen tirit ziyafeti programına katıldık. Tiritin bizim gönlümüzde ki yeri ayrıdır. Peygamber Efendimizin en çok sevdiği yemekler arasındadır. Bu hususta başta başkanımız ve tüm ekibine teşekkür ederim” dedi.

Bir 8 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Tirit programına katılan vatandaşlarda etkinlik nedeni ile duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir