istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

HALFETİ’DE ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

HALFETİ’DE ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde çocuklar ve gençler, Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ın çalışmalarıyla geleceğe umutla bakıyor.

Bir 14 kişi, çocuk, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde çocuklara ve gençlere yatırımlar sürüyor. İlçede yapılan semt sahaları ve ücretsiz kurslarla gençler zamanlarını spor ve eğitimle geçirirken, çocuklar içinde etkinlikler düzenleniyor.

Bir 9 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ.
İlçede bu kapsamda çocuk şenliği düzenlendi. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ve Halfeti Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen şenlikte çocuklar çarşaf üzerine el baskısı, resim kağıtlarıyla guaj boya çalışması, çuval yarışı, kaşıkla pinpon topu yarışı, şarkı ve tiyatro gösterileriyle hem doyasıya eğlendi ve hem de kişisel becerilerini gösterdi.

Bir 9 kişi, çocuk, oturan insanlar, ayakta duran insanlar, kalabalık, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'GIRL POWER' görseli olabilir

Halfeti İlçe Stadyumunda gerçekleşen şenlikte bir konuşma yapan Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ‘Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimize ilçemizde ayrı bir önem veriyoruz’ dedi.

Bir 5 kişi, çocuk, ayakta duran insanlar ve oturan insanlar görseli olabilir

GENÇLERİMİZE VE ÇOCUKLARIMIZA DESTEK OLUYORUZ.
Gençlerin zamanlarını sporla geçirmeleri için ilçede semt sahası yaptıklarını da anlatan Albayrak ‘Çocuklarımız ve gençlerimiz için belediye olarak yaptığımız çalışmalar sürüyor. Belediyemiz bünyesinde açtığımız ücretsiz kurslarla gençlerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara destek oluyoruz. Kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için onları spora yönlendiriyoruz. Çocuklarımız içinde ilçemizde etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Gençlerimiz ve çocuklarımız bizler için çok değerliler’ dedi.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 13 kişi görseli olabilir

Bir 9 kişi görseli olabilir

Bir 4 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir