istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Gazinocular Kralı’nın oğluSacit Aslan, Bülent Ersoy’a ateş püskürdü

Gazinocular Kralı’nın oğluSacit Aslan, Bülent Ersoy’a ateş püskürdü

” Beni sakın arama kalbini fena kırarım ”

Son günlerde adı Zeki Müren’e yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme gelen ünlü sanatçı Bülent Ersoy’a Gazinocular Kralı olarak bilinen Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan ateş püskürdü. Aslan kendisini farklı numaralardan arayan Ersoy’a seslenerek ” Beni sakın arama kalbini fena kırarım” dedi.

 

DurakMedya’da yer alan habere göre Zeki Müren hakkında yaptığı açıklamalar biranda gündeme gelen Bülent Ersoy bu kez Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan’ı fena kızdırdı. Ersoy’un kendisini farklı numaralardan aradığını söyleyen Aslan ünlü sanatçıya seslendi. Aslan ” Bülent Ersoy hanım ! Bilmediğim telefon numaralarından beni arama çok fena kalbini kırarım bak demedi deme. Yaşadığımız sürece seninle asla konuşmayacağız bu gerçeği beynine kazı. Şimdi dinle bak Emel Sayın hangi şarkıyı söylüyor ” diyerek ünlü sanatçı Emel Sayın’ın ” Hüsnüne Güvenme ” şarkısını paylaşmayı ihmal etmedi.

İkili sık sık birbirine göndermelerde bulunmuş hakarete varan sözler sarf etmiştiler. Bülent Ersoy geçtimiz yıllarda Sacit Aslan için ” Sen babanın devrinden sonra bitensin, ben ise her devrin sanatçısı, erişilmez starı oldum” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir