istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

EnPara Kredi Kartı Nasıl? Farkları Nelerdir?

Çok avantajlı ve kullanımı gittikçe artan EnPara Kredi Kartı hakkındaki merak ettiklerinizi ve Yer6 düşüncelerimizi sizin için derledik.

Kredi kartı, artık günümüzün olmazsa olmazları arasında yer almaya başladı, nakitten çok daha fazla işimize yarayan bir çok kişi için güvensiz denilirken E ticaret siteleri sayesinde güvenin adresi olmuşlardır. Son yıllarda adından çokça bahsettiren QNB Finans Bank tarafından kurulan ama temelleri aynı olsada müşteri ve hizmet olarak farklı olan EnPara diğer kartlara ve hesaplara göre çok büyük yenilikler ile geldi. Sizin için EnPara Kredi Kartı‘nın yararlarını kısa kısa derledik.

  • Havale, EFT, Fatura Ödeme Komisyon Ücretleri Yok

Bizim açımızdan En para hesaplarının en çok fark yaratan özelliği şüphesizki Havale ve EFT benzeri yüksek komisyon almamalarıdır. Sık sık para gönderimi yapıyorsanız ve özellikle faturalarınızı ödemek için online bankacılık kullanıyorsanız bankalardan bankaya göre değişmekte olan komisyon işlem ücretleri ile karşılaşabilirsiniz. Ama En Para Kredi kartı ve Hesaplarından göndereceğiniz paralar, ödeyeceğiniz faturalar için bir işlem ücreti ödemezsiniz.

  • Kart Aidatı Yok

Bir diğer en büyük özelliklerinden birisi de kart aidatı olmamasıdır, son zamanlarda bir çok banka kart aidatını kaldırdık, hesap ücretleri yok vs gibi şeyler söylesede bir çok banka ile bizde kart aidatı sorunları yaşadık. Kart aidatı yok denilen kartlar genellikle taksit seçeneği olmayan veya alt özelliklerde sunulan her bankanın öğrenci kartları gibi düşünün. Ama bonus özellikler, word puanlar vs reklamı yapılan bir çok bankanın kredi kartı aidatları ile bir zaman sonra karşılaşırsınız.

Hatta En para kredi kartı kart aidatı verir, düzenli kullanım ile belirli koşullar yerine getirildiğinde 2 kez kredi kartı aidatı alabilirsiniz.

  • En Para Kredi artı aidatı alabilmeniz için gerekli koşullar şu şekilde;
    • 30 Haziran 2019’a kadar bir Enpara.com Kredi Kartı’na sahip olmanız,
    • Enpara.com Kredi Kartı’nızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması yeterli.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir