istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Ege’nin yeni kitabı ‘Kedice Bir Tutku’ raflarda

Ege’nin yeni kitabı ‘Kedice Bir Tutku’ raflarda

2017’de edebiyat dünyasına “İsyan” romanıyla giriş yapan sanatçı Ege, dördüncü kitabı “Kedice Bir Tutku”yu Shine Portaxe’de düzenlenen özel bir lansmanla okurlarıyla buluşturdu.

 

Manken ve oyuncu Şebnem Schaefer, eski Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, Duayen gazeteci Salih Keçeci, Ünlülerin İletişim Danışmanı ve Organizatör Tülin Ürker’de lansmana katılan isimler arasındaydı.

 

Tescilli bir çapkının başına gelenler üzerinden, kadın-erkek ilişkilerini mizah ve gerçekliği harmanlayarak anlatan “Kedice Bir Sevda” nın devamı olan “Kedice Bir Tutku”, herkesin kendinden bir parça bulacağı bir kitap. Aynı zamanda yaşadığımız ilişkilere farklı açılardan bakmamız gerektiğini, mizahla birleştirerek anlatan Ege konuşmasında, “Edebiyat denen yolculuğa yeni çıkmış bir gezgin olarak doğru yolda devam edebilmek için yoldaşlarım kılavuzum oldu..” diyerek yazım aşamasında emeği geçen dostlarına teşekkür etti. Kedice Bir Sevda ve Kedice Bir Tutku’dan sonra üçüncü devam kitabının da gelebileceğini söyleyen sanatçı, ayrıca 2022 yılında serinin filme çevrileceği müjdesini de verdi.

 

Lansmanın bir diğer sürprizi de Türkiye’nin güçlü kadın seslerinden Umut Akyürek’in doğum günü kutlaması oldu. Geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza geçirerek kolunu sakatlayan Umut Akyürek’e sürpriz pasta yine kendisi gibi sanatçı olan eşi Oktay Bora Ertuğrul’dan geldi.

TÜLİN ÜRKER -İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir