istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Crystal UHD 4K Smart TV ile oyunlar artık daha gerçekçi!

Crystal UHD 4K Smart TV ile oyunlar artık daha gerçekçi!

Samsung’un TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV modeli, sahip olduğu Dinamik Kristal Ekran, Dual LED, Crystal İşlemci 4K, 3 Taraflı Çerçevesiz Tasarım, Oyun İyileştirici gibi teknolojileriyle büyük ekranda oyun oynamak isteyenler için güçlü bir alternatif olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Günümüzde TV’ler sahip oldukları teknolojik özellikler ile video oyunlar oynamak için de büyük ilgi görüyor. Samsung’un TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV modeli sunduğu özellikler ile video oyun tutkunlarına üst seviye deneyimler sunması ile öne çıkıyor. Samsung’un 43″, 50″, 55″ ve 65″ seçenekleri ile gelen bu televizyonu büyük ekranlı TV’de kaliteli ve akıcı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Şimdi gelin bu TV’nin oyunseverler için sunduğu özelliklere birlikte bakalım.

Oyunlarınızı gerçekçi renk kalitesiyle oynamanızı sağlıyor

Samsung TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV’de kullanılan Dinamik Kristal Ekran geniş bir yelpazeye yayılan renkleriyle oyun oynarken kendinizi ekrandaki aksiyona kaptırmanıza imkân veriyor. Dinamik Kristal Ekran, her detayı görebilmeniz için gerçekçi varyasyonlar sunar. Ayrıca Dual LED özelliği sayesinde her sahne için doğru renk tonu sunuluyor ve arka aydınlatma teknolojisi, , farklı renk tonundaki içeriklere göre arka ışık renk tonunu içeriğinize uyacak şekilde ayarlıyor ve böylece içeriklerinizi daha doğru tonda ve olması gerektiği gibi gösteriyor. Tüm bunların yanı sıra bu TV’de yer alan Crystal İşlemci 4K ile tek bir çip kullanılarak renkler ayarlanıyor, yüksek kontrast oranını optimize ediliyor ve HDR görüntü sağlanıyor.

Samsung Televizyon

Oyunlar adeta ekranın dışına taşıyor

3 Taraflı Çerçevesiz Tasarım ile geliştirilen TV, adeta kusursuz bir oyun deneyimi sunarak aksiyonları bulunduğunuz ortamda size yaşatıyor. Her açıdan rahatlıkla izlenebilen sınırsız ve minimalist tarzdaki tasarımı sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Oyunları daha akıcı oynayabiliyorsunuz

Tabii söz konusu oyun olunca Samsung TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV’de kullanılan teknolojiler bunlarla da sınırlı değil. Ekran optimizasyonu ile gecikmeleri hemen hemen hiç fark etmemenizi sağlayarak size daha fazla kontrol imkânı veren Oyun İyileştirici ile oyunları daha akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Böylelikle oyunlardaki etkileyici sahneleri görüntüde herhangi bir bulanıklık ya da titreme olmadan sorunsuzca yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca Oyun İyileştirici özelliği oyunların farklı sahne özelliklerine göre görüntüyü ve sesi geliştirerek oyun deneyiminize keyif katıyor.

Oyun konsolunu da kontrol eden kumanda

TV’nin yanında gelen Tek Uzaktan Kumanda ile uygulamaları, TV uydu alıcınızı ve hatta oyun konsolunuzu kontrol edebiliyorsunuz. Bu kumanda içeriklere hızla erişmenizi sağlayarak son derece basit bir kullanım sunuyor. Tüm bunların yanı sıra Dokun ve Gör özelliğini kullanarak mobil oyunlarınızı akıllı telefondan TV’ye yansıtmak da bir dokunuş kadar kolay hale geliyor. Akıllı telefonunuzla TV’ye dokunduğunuzda, TV dokunmayı algılıyor ve otomatik olarak yansıtılıyor. Böylece TV’ye kolayca ve hızla geçiş yapıp en sevdiğiniz mobil oyunları büyük ekranda oynama keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir