istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Çarpışma dizisi oyuncularını öğrenince kalbiniz duracak!

Uzun zamandır konuşulan ve oyuncu kadrosu hakkında net bilgiler olmayan Çarpışma dizisi oyuncuları belli oldu. Çarpışma dizisinin oyuncuları kadar oldukça ilginç olan senaryosu da yayınlanan fragman videosuyla ortaya çıktı.

Show TV ekranlarında çok yakında başlayacak olan ‘Çarpışma’ adlı dizinin söylentileri uzun süredir sosyal medyada dolaşıyordu fakat oyuncu kadrosu hakkında kesinleşmiş bir bilgi yoktu. Ortaya çıkan fragman ile birlikte oyuncu kadrosu belli olan dizi ile birlikte yer yerinden oynayacak. Birçok dizi ile adından söz ettiren Show TV’nin bu diziyle birlikte yine reyting rekorları kıracağını düşünüyoruz. Bu düşüncemizin altında elbette Çarpışma dizisi oyuncuları yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu var. İki ünlü isim yıllardır herhangi bir dizi projesinde yer almıyordu ve Çarpışma dizisiyle birlikte tekrar ekranlara dönüyorlar. Reytinglerin nasıl olacağı ise elbette ilk bölüm sonrasında ortaya çıkacak.

TATLITUĞ ALIŞTIĞIMIZ ROLLERİN DIŞINA ÇIKIYOR

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla sizlere bilgi verecek olursak, aksiyon ve aynı zamanda dramatik sahnelerin olacağını söyleyelim. Elçin Sangu ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin olduğu projede elbette nefesler tutulacak ama burada ele alınması gereken konu ünlü isimlerin rolleri ile alakalıdır. Her iki isim uzun süredir bu denli sert bir rolde yer almıyorlardı ve bu www.paralipokeroyna.com diziyle birlikte oldukça büyük senaryolar yazıldı ve oyuncular oynamaya başladı. Dizinin yakın bir zamanda Show TV’de yayına girecek ve Aktüel10.com ekibinin tahminlerine göre çok uzun bir süre devam edecek.

ÇARPIŞMA DİZİSİ KONUSU OLAY OLDU

Dizinin en çok konuşulan konularından bir tanesi ise elbette senaryo oldu. 4 ayrı arabanın karıştığı bir kazada muhteşem dörtlü bir araya geliyor. 4 ayrı araba sebebiyle meydana gelen kazada başlayan tanışma Çarpışma dizisinin konusu oluyor.  Tahminen Kasım’ın ortalarında başlayacak olan dizinin hangi gün yayınlayacağı henüz Show TV tarafından açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir