istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

AĞRI `DA YILIN DÜĞÜNÜ BÖYLE OLUR AŞİRET DÜĞÜNÜ

AĞRI `DA YILIN DÜĞÜNÜ  BÖYLE OLUR AŞİRET DÜĞÜNÜ

ABDULLAH YİĞİT –AĞRI –ÖZEL HABER

Ağrı Taşlıçay ilçesinde Recep Tayyip Erdoğan parkı Taşlıçay Belediyesi Kır Düğün Salonunda PİLAKA aşiretine mensup binlerce kişi Samancı Ailesinin 2 gün süren Düğün törenine katıldı.

Bir Servet Samancı ve Mehmetnuri Samancı dahil 7 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Pilaka Aşireti Kanaat Önderlerinden Genç Girişimci İş Adamı ve Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı oğlu Servet Samancı için dillere destan düğün töreni yaptı.

Bir Servet Samancı ve Mehmetnuri Samancı dahil 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Pilaka Aşireti mensupları düğün töreninde binlerce kişi yerel sanatçılar eşliğinde halay çekerek Başkan Samancı `yı akrabaları, eş ve dostları ve davetlileri yalnız bırakmadılar.

Bir Mehmetnuri Samancı ve Celal Samancı dahil 8 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'TAŞLIÇAY BELEDİYESİ 9 KIR KKR DÜĞÜN SALONU 95' görseli olabilir

Damat Servet Samancı ve Gelin Fatma Levent` in Düğün Nikâhlarını Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir kıldı. Nikâh şahitleri Ak Parti Ağrı İl Başkan Yardımcısı Sait Aktaş, Prof. Dr. Akif Aslan ve İş Adamı Vehap Erincik oldu. Nikâh Töreninden sonra evlenme Cüzdanını Belediye Başkanı Taşdemir Gelin Fatma Samancı `ya teslim ederek genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Bir Mehmetnuri Samancı ve Orhan Yazıcı dahil 8 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Damat Servet Samancı ve Gelin Fatma Samancı `nın Sevinçleri gözlerinden okunuyordu.

Bir Mehmetnuri Samancı dahil 10 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Düğün Törenine Katılanlar Ak Parti Ağrı İl Başkanı Avukat Halil Özyolcu ve yönetim kurulu üyeleri, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir, Tutak Belediye Başkanı Bülent Duru, Ak Parti Taşlıçay İlçe Başkanı Nimet Kaya, Ağrı İl Genel Meclis Üyeleri Orhan Yazıcı, Süleyman Çakmakçı, Ağrı Belediye Meclis Üyesi Metin Üzmen , TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik beyin oğlu Erciş Ziraat Odası Başkanı Savaş Çelik, Kars İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Gürbüz Sadıkoğlu, Ağrı Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan, Ağrı Tarım ve Orman İl Müdür yardımcıları ve Hayvan Sağlık Şube Müdürü, Ağrı Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Nihat Polat, 1453 Kral Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yiğit, Ağrı Tarım ve Orman ilçe Müdürleri, Ağrı il ve İlçe Muhtarları , İl Dışından, il ve ilçelerden gelen tek tek isimlerini sayamadığımız konuklar katıldı .

Bir Mehmetnuri Samancı ve Servet Samancı dahil 9 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Başkan Samancı, Oğlum Servet Samancı ve Gelinim Fatma Samancı `nın düğün törenine bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan mutluluğumuzu bizim ile paylaşan tüm dost ve dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve akrabalarımıza katılımlarından ötürü kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Saygılar sunarım..

Bir Mehmetnuri Samancı dahil 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 8 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir