istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Açılışta Tuğba Özay, Ömer Danış Rüzgârı

Açılışta Tuğba Özay, Ömer Danış Rüzgârı

Alır Kardeşlerin Küba Bistro Drogos’un konsepti, yeme-içme sektörüne farklı bir bakış açısı getirdi…

Alır Kardeşler Group işletmeciliğinde yeni vizyon ve eğlence anlayışıyla Küba Bistro Dragos, seçkin bir davetli topluluğunun katılımı ile açıldı.

Kartal’da hizmete giren Küba Bistro Dragos’un açılış kurdelesini Kartal Belediye başkanı Gökhan Yüksel, ‘Hayırlı olsun’ temennisi ile kesti. Kartal Belediye başkanı açılışta yaptığı konuşmada “Kentimize böylesine şık bir mekân kazandıran, Alır Kardeş Group’u kutluyorum, yeni istihdam alanı oluşturmak, kente katma değer katar. Nezih bir mekân olmuş, bol kazançlı günler diliyorum” dedi.

Açılış törenine Tuğba Özay, Ömer Danış, Yusuf Yüksek (Yusko), Can Sarıoğlu, Dilek Sarıoğlu, Soner Turan, Burak Önder, İlkim Aydın, Özge Ergün, Beste Aksu, Kerem İlbaylı, Uğur Belenk, Aziz Aktaş, Aykut Şahan, Barış Coşkun, Fulya Karabey, Tuğba Ulusu, Burak Şahingil, Haydar İşler gibi ünlü isimler katıldı. Ünlü isimlerin yanı sıra Alır Kardeşler ailesinin dostları da açılışa büyük ilgi gösterdi.

İşletme sahibi Alır Kardeşler Group yöneticileri ise, İstanbul ve Kartal’a böylesine görkemli bir mekan kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve “4 şubemizde de profesyonel ekibimizle, yeni eğlence anlayışımızla hemşerilerimize en iyi hizmeti verdiğimize ve vereceğimize inanıyoruz” diye açıklama yaptılar.

Açılışta sahne alan ünlü sanatçılar söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla, açılışa katılan davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

ŞUBELER

  1. Alır Kardeşler Cafe Restaurant (Dünya Mutfağı) – 0216 387 77 90
  2. Tornado Bar – 0532 162 55 81
  3. Kübra Bistro Kartal 0549 711 34 34 – 0216 517 73 55
  4. Küba Bistro Dragos 0544 140 35 35 – 0216 306 41 42

 

ADRES VE İLETİŞİM

Kordonboyu Mah. Çanakkale Cad. 6/A Kartal / İSTANBUL

Küba Bistro Dragos

 

İNTERNET ADRESLERİ

Facebook: Kubabistrodragos1

Instagram: kubabistrodragos

Sworm: Kuba Bistro Dragos

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir