A101 Aktüel Ürünleri A101 Online Mağazadan Satışa Başladı

A101 Online mağazası açıldı!. Artık müşteriler aktüel ürün kataloglarında bulunan bütün ürünleri online olarak satın alma imkanı bulacaklar.

Türkiye genelinde 8bin mağazası ile en büyük gıda market zinciri olan A101 geçtiğimiz günlerde dijital satışa başladı ve Online Mağazasını aktif etti. Artık aktüel günlerde sunulan indirim ürünlerini online olarak internet üzerinden https://online.a101.com.tr adresinden kayıt olabilirsiniz ve ürünleri kargo gönderimi ile satın alabilirsiniz. Üstelik 101 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!.

AKTÜEL KATALOĞU İLE AYNI ÜRÜNLER ONLİNE MAĞAZADA

Katalogda bulunan ve sadece 1 hafta satışta olan ama belirli sayıda gelmesi nedeniyle çok istek olan ürünlerin kalmamasından şikayetçiyseniz eğer online olarak sipariş verebilirsiniz. A101 online mağazanın açılması bir çok kişiyi mutlu etmesinin yanında karşıt görüşlerde bulunuyor. A101 müşterilerinin gelen ürünleri görerek almaları A101’i tercih etmelerinin en büyük nedeniydi, online alışverişlere bu nedenle beklendiği ilgi duyulmayacağı düşünülüyor. Tabiki komşusunda gördükten sonra beğenen ama markette kalmayan kişilerin kolaylıkla A101 online kullanarak alışveriş yapabileceğinide unutmamak gerekli.

Üyelik sistemi ile çalışan online market diğer e ticaret siteleri ile aynı mantıkta çalışıyor www.ruletsiteleri.info tek fark olarak a101 güvencesi ile ürünlerin sunulması. Elektronik, Ev, yaşam ve tekstil bilgi bir çok kategorisi ile müşterilerin sürekli yorum yaparak şikayetlerini dile getirdikleri ürünlerin kalmama sorununuda böylelikle çözmeye bir adım daha yaklaşmış olacak gibi duruyor.

Tüm A101 Aktüel Katalogları için Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir