istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

A101 26 Eylül 2019 Kataloğu

A101 26 Eylül 2019 Kataloğu

DİĞER SAYFALAR İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN!.

A101 26 Eylül 2019 Kataloğu Televizyon

Eylül ayının son haftasına giriyoruz ve A101 26 Eylül 2019 kataloğu bu ayın son kataloğu olarak yayınlanmaya hazırlanıyor. Yine yüzlerce ürünün paylaşılacağı ve fırsatlarla dolu indirimlerin olacağı bu katalog içerisinde ev hanımları için ürünler ve ev dekorasyon ürünlerinin ön planda tutulması bekleniyor.

A101 26 EYLÜL 2019
KATALOĞUNFA GELECEK ÜRÜNLER

Her hafta özellikle elektronik ürünleri çok sayıda getiren A101 doların bu kadar yüksek olduğu ve elektronik ürünlerin pahalı olduğu bu günlerde müşterilerine büyük fırsatlar sundu ve sunmaya devam ediyor. Yaklaşık aktüel kataloglarında kesinlikle en az bir adet televizyonu indirimleri arasında tutuyor. 26 Eylül 2019 A101 kataloğundada aynı şekilde olacağından şüphemiz yok geçen hafta üst segmen diyebileceğimiz Toshiba Full HD smart tv kataloğun en üstünde yer alıyordu. Bu hafta daha düşük segmentlerde ve fiyatı 1,500 civarında olması beklenen bir televizyon geleceğini düşünüyoruz.A101 26 Eylül kataloğu zirve ürün olarak eklenecek olsada televizyonların artık çok ilgi gördüğünü düşündüğümüzü söylemedende geçemeyeceğiz.

Diğer ürünleri arasında yer alan özellikle cep telefonları büyük oranda tercih edilmektedir, Honor’n ürünleri Türkiye genelinde oldukça fazla tercih edildi ve yeni ürünleri ile sürekli olarak devam ediyor. A101 market kataloglarındada sürekli olarak yeni ürünlerini eklemeye devam ediyor. Büyük indirimlerin habercisi olarak hizmet verdiğimiz bu günlerde bize destek olmak için kataloglara yorum yapabilir ve daha çok kişiye ulaşabilmemiz için katalogları paylaşabilirsiniz. İndirimli ürünleri kaçırmamak için aynı zamanda Aktüel sayfalarımızıda takip edebilirsiniz.

A101 26 Eylül 2019 Otomobil Aksesuarları Bekleniyor!.

Geçen haftaki günlerde genellikle kırtasiye ürünleri sunan A101’in bu kataloğunda otomobil aksesuarlarınada yer verilmesi bekleniyor. Bim aktüel ürünleri arasında çok sayıda bulunan aksesuarlardan A101’de pek göremiyoruz, bim otomobil ve erkeklerin tercih edeceği ürünlere daha önem veriyor. Sadece ev hanımlarını ön planda tutmaya başlıyoruz A101’in bu davranışları her ne kadar ev hanımlarının ilgisini çekiyor olsada erkekler için nadiren Atlas ürünleri elektrikli tornavida falan sunmanın dışında bir artısını göremiyoruz. Ama bu katalogda bir farklılık yaparak erkekler için vazgeçilmez olan otomobillere aksesuar ve hiç bir yerde bulunmayan alternatif ürünler getirmesi bekleniyor bu nedenle A101 26 Eylül 2019 ürünlerini farklı bir heyecanla bekliyoruz.

A101 26 Eylül 2019 Temizlik Ürünleri

A101 26 Eylül Tabak Çatal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir