istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Yüz Yıllık Mucize 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kemal’in Konakta Kalmak İstemesi Şok Tesiri Yaratıyor!

ırada Süreyya geliyor. Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Kemal'in konakta kalmak istemesi ailede şok tesiri yaratıyor.

Yüz Yıllık Mucize 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kemal’in Konakta Kalmak İstemesi Şok Tesiri Yaratıyor!

Star Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yüz Yıllık Mucize, 5. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Cem, kendi kendisini yaralayıp hatası Kemal’in üzerine atıyor. Kusursuz, Kemal’in bu türlü bir şey yapabileceğine inanmıyor. Süreyya, Harika’nın Kemal’le görüşmesini yasaklıyor. Kusursuz, Cem’i dövenin Kemal olmadığını öğreniyor ve gidip onunla vedalaşıyor. Daha sonra Kemal’le buluşup ondan af diliyor. Kemal Harika’ya, evlenme teklif ettiği sırada Süreyya geliyor. Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Kemal’in konakta kalmak istemesi ailede şok tesiri yaratıyor.

Kemal’in Konakta Kalmak İstemesi Şok Tesiri Yaratıyor!

Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 1. fragmanında; Kusursuz, Süreyya’yı dinlemeyip Kemal’le tekneye binip gidiyor. Kusursuz Kemal’e, babasının Süreyya halasına aldığı bilekliği neden kendisine verdiğini soruyor. Süreyya, Harika’nın kendisine karşı çıkmasından sonra ona el kaldırıyor. Konağa gelen Kemal, kendisinin de o konukta hissesi olduğunu söyleyip artık konakta yaşayacağını söylüyor.

İşte Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 1. fragmanı…

YÜZ YILLIK MUCİZE 5. KISIMDA NELER OLDU?

Cem’i kanlar içinde gören Şahane ve konaktakiler Cem’i süratle hastaneye götürüyorlar. Cem, kendisini bu hale getirenin Kemal olduğunu söylüyor. Süreyya, Kemal’in güvenilmez biri olduğunu Harika’nın yüzüne vuruyor. Kusursuz, Kemal’in bu türlü bir şey yapmış olmasına ihtimal vermese de aklı karışıyor.

Süreyya, Harika’nın Kemal’le bir daha görüşmesini yasaklıyor. Kemal ise kendisini açıklamak ve Cem’in söyledikleriyle ilgili hesaplaşmak için soluğu hastanede alıyor.
Süreyya’nın Harika’ya Kemal’i bir daha görmemesi tarafında baskıları devam ederken; geçmişte Eşref’le yaşadıklarının yükü tekrar omuzlarına biniyor.

Geçmişte onu vatan haini diye polislere teslim etmesi aklından çıkmıyor. Kemal, kendisine inanmayan Süreyya’yı yıllar geçse de affetmiyor. Meskende herkes Süreyya’nın Kemal’i konuttan kovmasının sebebinin onun Eşref’in oğlu olduğunu öğrendiği için olduğunu anlıyor. Müzeyyen ise, Kemal’in Eşref olduğundan emin konuşuyor.

Kemal’in konutuna gizlice bırakılan bir zarf onu huzursuz ediyor. Turgut işi ele alıyor. Kemal, tüm gerçekleri Harika’ya anlatmak için onunla buluşmak istiyor. Şahane, Cem’in kendi kendisini yaralayıp hatası Kemal’in üzerine attığını öğreniyor. Gidip Cem’le yüzleştikten sonra onu hayatında artık istemediğini söylüyor.

Harika, Kemal’den af dilemek için onunla buluşmaya gidiyor. Ancak Süreyya’nın kendisini takip ettiğinden haberi olmuyor. Kemal, Süreyya’yla konuştuktan sonra ona çok aşık olduğunu söylüyor. Daha sonra Süreyya’ya evlenme teklif ediyor. Süreyya, Eşref’in kendisine ikram ettiği bilekliği Süreyya’nın odasından alıp onların peşinden gidiyor.
Tam Kemal Süreyya’ya evlenme teklif ettiği sırada karşılarına çıkıyor.

Yüz Yıllık Mucize 5. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’ya Evlenme Teklifi Ediyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir