istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Yalı Çapkını 30. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ferit Tarafını Seçen Seyran’a Ateş Püskürüyor!

imzalatıp Seyran'ı onlara teslim ediyor. Yalı Çapkını 30. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ferit, tarafını seçen Seyran'a ateş püskürüyor.

Yalı Çapkını 30. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ferit Tarafını Seçen Seyran’a Ateş Püskürüyor!

Star Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Yalı Çapkını, 29. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Suna, Ferit’le buluşup ona, babasının kendisini de Seyran’ı da Saffet’in oğullarına verdiğini söylüyor. Bunu duyan Ferit, Saffet ağanın konutunu basıp Tarık’ı yumrukluyor. Halis ağa, Kazım’ın meskenine gidip Seyran’ı zorla yalıya getiriyor. Kazım, Saffet’le birlikte Seyran’ı almaya yalıya gidiyor. Halis ağa, Seyran ile Ferit’e boşanma protokolünü imzalatıp Seyran’ı onlara teslim ediyor. Yalı Çapkını 30. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ferit, tarafını seçen Seyran’a ateş püskürüyor.

Ferit Tarafını Seçen Seyran’a Ateş Püskürüyor!

Yalı Çapkını 30. kısım 1. fragmanında; Ferit, karısının götürülmesinden sonra ailesine bu olaylara seyirci oldukları için onları asla affetmeyeceğini söylüyor. Seyran’la otoparkta konuşmak isteyen Ferit, Tarık’ın gelmesiyle Seyran tarafından kovuluyor. Seyran’ın Tarık’ın tarafında durması Ferit’in çok ağırına gidiyor ve ona ” Hazır ol acılara, bu günü bu otoparkı unutturmayacağım sana” diyor.

İşte Yalı Çapkını 30. kısım 1. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 29. KISIMDA NELER OLDU?

Ferit, Pelin’in sesiyle uyanıyor. Yanında Sultan’ın olduğunu öğrendikten sonra onu boğazlayıp odadan kovuyor. Daha sonra Pelin’in konuşma teklifini kabul etmiyor ve onu da odasından kovuyor.

Suna, Ferit’le buluşup babasının kendisini Saffet’e, Seyran’ı da onun ağabeyi Tarık’la evlendireceğini söylüyor. Ferit, bunu duyar duymaz Saffet ağanın meskenini basıyor. Tarık’ın üzerine saldırıyor. Daha sonra Saffet geliyor ve Ferit’e silah çekiyor. Ferit, karısının ismini ağızlarına bir daha almayacaklarını söyleyip gidiyor.

Halis ağa, Ferit’in Saffet’in meskenini bastığını öğrendikten sonra torununu yanına çağırıyor. Ondan Kazım’ın Seyran’ı Saffet’in oğluna vermek istediğini söylüyor. Halis ağa, adamlarını toplayıp Kazım’ın meskenini basıyor. Ona tokat atıp yere düşürüyor ve hangi eliyle torununa vurduğunu soruyor. Kazım’ın elini bastonuyla eziyor.

Daha sonra zorla Seyran’ı adamlarına aldırıp yalıya getirip bir odaya kapatıyor. Zerrin, Ferit’in hengame ettiği gazeteciyi bulup meskenine çağırıyor. Planı, o haberi yine ortaya çıkartıp kızıyla Ferit’i nikah masasına oturmaktır. Tabi onların yalıdaki en büyük yardımcısı İfagat oluyor.

Saffet, Suna’yı biriyle otoparkta konuşurken görüyor. Ona, onu otoparkta gördüğünü söylüyor. Oda, onun Ferit’in sürücüsü olduğunu Seyran’dan haber getirdiğini söylüyor.

Kazım, Saffet’i arayıp ona durumu anlatıyor. İkisi birlikte Halis ağanın yalısına Seyran’ı almaya gidiyor. Halis ağa onlara, emanetlerini birazdan getireceğini söylüyor.

Önceden hazırlattığı boşanma protokolünü evvel Seyran’a imzalatıyor. Seyran, hiç düşünmeden boşanma protokolünü imzalıyor. Sıra Ferit’e geliyor. Ferit, istemeye istemeye o protokolü imzalıyor.

Yalı Çapkını 29. Kısım 3. Fragmanı Yayında! Halis Ağa Seyran’ı Zorla Götürüp Yalıya Kapatıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir