istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Yalı Çapkını 29. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ferit Saffet Ağa’nın Meskenini Basıyor!

s ağa, durumu öğrenince öfkeden mecnuna döner. Yalı Çapkını 29. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ferit, Saffet ağanın meskenini basıyor.

Yalı Çapkını 29. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ferit Saffet Ağa’nın Meskenini Basıyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 29. yeni kısmıyla 21 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Seyran, babasının kendisini Tarık’a vereceğini öğrenir. Onunla evlenmeyeceğini söyleyen Seyran, babasından tekrar şiddet görür. Ferit, durumu öğrenip daha boşanmadan Kazım’ın Seyran’ı, Saffet ağanın oğluna vereceğini dedesine söyler. Halis ağa, durumu öğrenince öfkeden mecnuna döner. Yalı Çapkını 29. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ferit, Saffet ağanın meskenini basıyor.

Ferit Saffet Ağa’nın Meskenini Basıyor!

Yalı Çapkını 29. kısım 2. fragmanında; Ferit, koynuna girmeye çalışan Sultan’ı ve balkondan giren Pelin’i kovuyor. Daha sonra, Seyran’a karşı savaş açan İfagat’ın da haddini bildiriyor. Kazım, iki kızını da yıldırım nikahıyla evlendirme kararı alıyor. Halis ağa, durumu öğrenip Kazım’ın konutunu basıyor. Ona, tokat atıp yere yığıyor. Ferit ise, Saffet ağanın meskenine basıp Tarık’la hengameye tutuşuyor. Silahların çekildiği anlarda Ferit Tarık’a, karısının ismini ağızlarına almayacaklarını haykırıyor.

İşte Yalı Çapkını 29. kısım 2. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 28. KISIM ÖZETİ!

Zerrin’in Kazım’ın aklını karıştırmasından sonra Ferit’le Kazım birbirlerine girer. Kazım’ın tokat atmasıyla yere yığılan Ferit, ayağa kalkıp yinede Seyran’a elini uzatır. Lakin Seyran, Ferit’in elini tutmaz. Durumu öğrenen Halis ağa küplere biner. Hatice’yi arayıp bu işin geri dönüşü olmayacağını söyler.

Abidin, işi bıraktığını ve Ferit’le olanları Suna’ya anlatır ve ona evlenme teklif eder. Ferit’ten sonra Seyran da Suna ile Abidin’i öğrenir. Onların durumunu konuşmak için Ferit’le buluşur. Ferit ise, Seyran’ın kendi durumlarını değil Suna’nın Abidin’le olan durumunu konuşmak için kendisiyle buluşmasına çok öfkelenir.

İfagat, Halis ağaya Pelin’i anlatır ve onunla konuşmasını sağlıyor. Pelin’in yalıya gelip dedesiyle görüştüğünü öğrenen Ferit Pelin’i bulur ve ona, boş hayaller kurmamasını kendisinin asla Seyran’dan boşanmayacağını söyler.

Saffet Ağa, Saffet ve ağabeyi Tarık’ı da alarak Kazım’ın konutuna tanışmaya sarfiyat. Suna tüm bu olanlar karşısında çaresiz kalır. Tarık, gözünü Seyran’dan alamıyor. Saffet ağa, direkt bahse girip Suna’yı torunu Saffet’e ister. Kazım da, kızını veriyor ve yüzükler takılır.

Tarık ise, bir fırsatını bulup Seyran’ın yanına gidip onu taciz eder. Öbür torununun Seyran’dan hoşlandığını anlayan Saffet ağa, Tarık’a da Seyran’ı ister. İki kardeş, düştükleri bu durumdan nasıl kurtulacaklarını düşünmeye başlarlar. Seyran, Ferit’i arar. Fakat Ferit, uyuyakalır. Seyran’ın aramalarını görmez. Pelin, Ferit’in odasına balkondan girer ve onun yanında Sultan’ı görür.

Yalı Çapkını 29. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ferit Kazım’ın Seyran’ı Tarık’a Vermek İstediğini Öğreniyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir