istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Yalı Çapkını 29. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ferit Kazım’ın Seyran’ı Tarık’a Vermek İstediğini Öğreniyor!

runda Seyran'ı istiyor. Yalı Çapkını 29. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ferit, Kazım'ın Seyran'ı Tarık'a vermek istediğini öğreniyor.

Yalı Çapkını 29. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ferit Kazım’ın Seyran’ı Tarık’a Vermek İstediğini Öğreniyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 28. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ferit, Kazım’dan tokat yese de ayağa kalkıp Seyran’a elini uzatıp birlikte yalıya dönmek istiyor. Fakat Seyran, Ferit’in elini tutmuyor. Halis ağa, Kazım’ın torununa tokat attığını öğrendikten sonra bu işin dönüşünün olmayacağını Hatice’yi arayıp söylüyor. İfagat, Palin’i Halis ağayla tanıştırıyor. Ferit Pelin’e, Seyran’dan boşanmayacağını boş yere hayal kurmamasını söylüyor. Saffet ağa, Suna’yı torunu Saffet’e istemeye geliyor. Başka torunu Tarık’a da Seyran’ı istiyor. Yalı Çapkını 29. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ferit, Kazım’ın Seyran’ı Tarık’a vermek istediğini öğreniyor.

Ferit Kazım’ın Seyran’ı Tarık’a Vermek İstediğini Öğreniyor!

Yalı Çapkını 29. kısım 1. fragmanında; Seyran, babasının kendisini Tarık’a vereceğini öğreniyor. Onunla evlenmeyeceğini söyleyen Seyran, babasından tekrar şiddet görüyor. Ferit, durumu öğrenip daha boşanmadan Kazım’ın Seyran’ı, Saffet ağanın oğluna vereceğini dedesine söylüyor. Halis ağa, durumu öğrenince öfkeden meczuba dönüyor.

İşte Yalı Çapkını 29. kısım 1. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 28. KISIMDA NELER OLDU?

Zerrin’in Kazım’ın aklını karıştırmasından sonra Ferit’le Kazım birbirlerine giriyor. Kazım’ın tokat atmasıyla yere yığılan Ferit, ayağa kalkıp yinede Seyran’a elini uzatıyor. Lakin Seyran, Ferit’in elini tutmuyor. Durumu öğrenen Halis ağa küplere biniyor. Hatice’yi arayıp bu işin geri dönüşü olmayacağını söylüyor.

Abidin, işi bıraktığını ve Ferit’le olanları Suna’ya anlatıyor ve ona evlenme teklif ediyor. Ferit’ten sonra Seyran da Suna ile Abidin’i öğreniyor. Onların durumunu konuşmak için Ferit’le buluşuyor. Ferit ise, Seyran’ın kendi durumlarını değil Suna’nın Abidin’le olan durumunu konuşmak için kendisiyle buluşmasına çok öfkeleniyor.

İfagat, Halis ağaya Pelin’i anlatıyor ve onunla konuşmasını sağlıyor. Pelin’in yalıya gelip dedesiyle görüştüğünü öğrenen Ferit Pelin’i buluyor ve ona, boş hayaller kurmamasını kendisinin asla Seyran’dan boşanmayacağını söylüyor.

Saffet Ağa, Saffet ve ağabeyi Tarık’ı da alarak Kazımlara tanışmaya gidiyor. Suna tüm bu olanlar karşısında çaresiz kalıyor. Tarık, gözünü Seyran’dan alamıyor. Saffet ağa, direkt hususa girip Suna’yı torunu Saffet’e istiyor. Kazım da, kızını veriyor ve yüzükler takılıyor.

Tarık ise, bir fırsatını bulup Seyran’ın yanına gidip onu taciz ediyor. Öteki torununun Seyran’dan hoşlandığını anlayan Saffet ağa, Tarık’a da Seyran’ı istiyor. İki kardeş, düştükleri bu durumdan nasıl kurtulacaklarını düşünmeye başlıyorlar. Seyran, Ferit’i arıyor. Lakin Ferit, uyuyakalıyor. Seyran’ın aramalarını görmüyor. Pelin, Ferit’in odasına balkondan giriyor ve onun yanında Sultan’ı görüyor.

Yalı Çapkını 28. Kısım 3. Fragmanı Yayında! İfagat Ferit’in Başına Çorap Örmeye Hazırlanıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir