istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Veda Mektubu 9. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Aslı’nın Gebe Olduğunu En Son Mehmet Öğreniyor!

n yardım ve işbirliği teklifini kabul eder. Veda Mektubu 9. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Aslı'nın gebe olduğunu en son Mehmet öğreniyor

Veda Mektubu 9. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Aslı’nın Gebe Olduğunu En Son Mehmet Öğreniyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu, 9. yeni kısmıyla 24 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Alanur’un hayatına yine girmesiyle adeta altüst olan Ziya, yemek masasında Seher’e Alanur diye hitap eder. Seher, bozulup masayı terk eder. Bu durumdan rahatsız olan Mehmet babasının annesine nasıl yanlış seslendiğini düşünmez ve bu durumdan şüphelenmeye başlar. Öte yandan Alanur, Hatice’nin yardım ve işbirliği teklifini kabul eder. Veda Mektubu 9. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Aslı’nın gebe olduğunu en son Mehmet öğreniyor.

Aslı’nın Gebe Olduğunu En Son Mehmet Öğreniyor!

Veda Mektubu 9. kısım 2. fragmanında; Mehmet ile Aslı tartışırken ortaya çıkan gerçek herkesi şok ediyor. Alanur, Aslı’nın gebe olduğunu öğreniyor ve çocuğu aldıracaklarını söylüyor. Öte yandan Aslı’nın gebe olduğunu öğrenen Seher, bu haberi koşa koşa Mehmet’e yetiştiriyor. Mehmet ise Aslı’nın bebeği aldırma ihtimali yüzünden çok sonlanıyor.

İşte Veda Mektubu 9. kısım 2. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 8. KISIM ÖZETİ!

Seher, Ziya’nın itirafı üzerine Alanur’un varlığından daha fazla kaçamaz.  Artık, yıllardır içinde biriktirdiklerini dökme vaktidir ve Alanur’la karşı karşıya gelen Seher, onunla sert bir yüzleşme yaşar. Seher bu durumu yeni öğrenmiş üzere davranır.

Ancak Alanur, mektup olayının Seher’in başının altından çıktığını ispatlamaya karar verir ve Seher’e açık açık savaş ilan eder. Her şeyin ortaya çıkmasıyla Aslı için tehlike çanları çalmaya başlar. Seher Aslı’yla yüzleşirken sırrını taşıyacağının kelamını verir.

Aslı’nın vicdanına oynayarak onu annesine karşı kışkırtır. Hedefi ise, evvel anne kızın ortasını açmak, daha sonra Aslı’dan kurtulmayı düşünür. Aslı Seher’le ortalarının düzeldiğini zannederek teselli bulur.

Seher ikili ortasında tansiyon yaratacak durumlar oluşturmak için sinsi bir efora girer. Ama görünen fotoğrafta Aslı ile Seher anne kız üzere oldukları için bu durum Hatice’nin zoruna sarfiyat.

Bu savaşta kendini piyon üzere kullanılmış hisseder. Bu da kıymetli bir karar almasına sebep olur. Bu savaşta kızını da kaybettiğini düşünerek mağlubiyet yaşayan Alanur’a beklenmedik bir teklifle gelir. Hatice Alanur’a, o mektubu halası Seher’in yazdığını ispat edebileceğini söyler.

Tabi bu kararı Hatice, öncelikle Aslı’dan kurtulmak için alır. Tabi olayların ortaya çıkmasıyla halasının da kendisiyle ikili oynamasının intikamını almış olacaktır. Bu atılım Alanur için bir çıkış olacak mıdır? Mektupları Seher’in yazdığı ortaya çıkınca Ziya ile Seher ortasında neler olacak? Karlı köşkünde kartlar yine dağıtılacak.

Veda Mektubu 9. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ziya Seher’e Alanur Diye Sesleniyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir