istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Veda Mektubu 9. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ziya Seher’e Alanur Diye Sesleniyor!

gerçeği ona kanıtlamasına yardım edeceğini söylüyor. Veda Mektubu 9. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ziya Seher'e, Alanur diye sesleniyor.

Veda Mektubu 9. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ziya Seher’e Alanur Diye Sesleniyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu, 8. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Alanur ile Ziya’nın olduğu adrese giden Seher, ikiliyi beklemediği bir formda görüyor. Aslı’nın takıları rehin bıraktığının öğrenen Seher, yemekte genç kızı güç durumda bırakacak bir istekte bulunuyor. Alanur, o mektubu Seher’in yazdığını ispat etmeye çalışırken Hatice, o mektupla ilgili gerçeği ona kanıtlamasına yardım edeceğini söylüyor. Veda Mektubu 9. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ziya yemek masasında Seher’e, Alanur diye sesleniyor.

Ziya Seher’e Alanur Diye Sesleniyor!

Veda Mektubu 9. kısım 1. fragmanında; Alanur’un hayatına yine girmesiyle adeta altüst olan Ziya, yemek masasında Seher’e Alanur diye hitap ediyor. Seher, bozulup masayı terk ediyor. Bu durumdan rahatsız olan Mehmet babasının annesine nasıl yanlış seslendiğini düşünmüyor ve bu durumdan şüphelenmeye başlıyor. Öte yandan Alanur, Hatice’nin yardım ve işbirliği teklifini kabul ediyor.

İşte Veda Mektubu 9. kısım 1. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 8. KISIMDA NELER OLDU?

Seher, Ziya’nın itirafı üzerine Alanur’un varlığından daha fazla kaçamıyor.  Artık, yıllardır içinde biriktirdiklerini dökme vaktidir ve Alanur’la karşı karşıya gelen Seher, onunla sert bir yüzleşme yaşıyor. Seher bu durumu yeni öğrenmiş üzere davranıyor.

Ancak Alanur, mektup olayının Seher’in başının altından çıktığını ispatlamaya karar veriyor ve Seher’e açık açık savaş ilan ediyor. Her şeyin ortaya çıkmasıyla Aslı için tehlike çanları çalmaya başlıyor. Seher Aslı’yla yüzleşirken sırrını taşıyacağının kelamını veriyor.

Aslı’nın vicdanına oynayarak onu annesine karşı kışkırtıyor. Emeli ise, evvel anne kızın ortasını açmak, daha sonra Aslı’dan kurtulmayı düşünüyor. Aslı Seher’le ortalarının düzeldiğini zannederek teselli buluyor.

Seher ikili ortasında tansiyon yaratacak durumlar oluşturmak için sinsi bir uğraşa giriyor. Ama görünen fotoğrafta Aslı ile Seher anne kız üzere oldukları için bu durum Hatice’nin zoruna gidiyor.

Bu savaşta kendini piyon üzere kullanılmış hissediyor. Bu da kıymetli bir karar almasına sebep oluyor. Bu savaşta kızını da kaybettiğini düşünerek hezimet yaşayan Alanur’a beklenmedik bir teklifle geliyor. Hatice Alanur’a, o mektubu halası Seher’in yazdığını ispat edebileceğini söylüyor.

Tabi bu kararı Hatice, öncelikle Aslı’dan kurtulmak için alıyor. Tabi olayların ortaya çıkmasıyla halasının da kendisiyle ikili oynamasının intikamını almış olacaktır. Bu atak Alanur için bir çıkış olacak mıdır? Mektupları Seher’in yazdığı ortaya çıkınca Ziya ile Seher ortasında neler olacak? Karlı köşkünde kartlar tekrar dağıtılacak.

Veda Mektubu 8. Kısım 3. Fragmanı Yayında! Seher Alanur’u Alenen Tehdit Ediyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir