istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Veda Mektubu 8. Kısım 3. Fragmanı Yayında! Seher Alanur’u Alenen Tehdit Ediyor!

yazanın Seher olduğunu ispat edebileceğini söyler. Veda Mektubu 8. kısım 3. fragmanı yayınlandı. Seher Alanur'u, alenen tehdit ediyor.

Veda Mektubu 8. Kısım 3. Fragmanı Yayında! Seher Alanur’u Alenen Tehdit Ediyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu, 8. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Mehmet ile Aslı ortasındaki alaka, neredeyse bitecek noktaya gelir. Seher Aslı’yı, Ziya ve Alanur ortasındaki bağlantıyı Mehmet’e anlatmakla tehdit eder. Alanur ise, Ziya’yı Seher’e karşı uyarır. Öte yandan Mehmet ile Aslı’yı ayırmak isteyen Hatice Alanur’a, o mektubu yazanın Seher olduğunu ispat edebileceğini söyler. Veda Mektubu 8. kısım 3. fragmanı yayınlandı. Seher Alanur’u, alenen tehdit ediyor.

Seher Alanur’u Alenen Tehdit Ediyor!

Veda Mektubu 8. kısım 3. fragmanında; Aslı Seher’le ortalarının düzeldiğini zannederek teselli bulurken Seher, Alanur ve Aslı ortasında tansiyon yaratacak durumlar oluşturmak için sinsi bir gayrete giriyor. Alanur ile Seher, birbirlerine savaş ilan ediyor. Seher Alanur’a, “kızımı da elimden aldı diye” ağlayacağını söylüyor.

İşte Veda Mektubu 8. kısım 3. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 7. KISIM ÖZETİ!

Hatice, Aslı’ya yaptıkları ortaya çıktıktan sonra büyük bir buhran geçirir. Bir intihar mektubu yazıp ilaç içer. Annesi kızını baygın bir formda görünce konutu ayağı kaldırır. Mehmet, çabucak Hatice’yi kucağına alıp hastaneye yetiştirir. Aslı da, onlarla hastaneye gitmek ister. Lakin Seher, onun hastaneye gelmesini istemez.

Adeta Aslı, günah keçisi ilan edilir. Durumu öğrenen Alanur da hastaneye sarfiyat. Hastanede Hatice’nin kalbi durur. O sırada annesi karşısında Alanur ile Aslı’yı görünce onlara öfkesini kusar ve tüm olanların sorumlusu olarak onları gösterir. Alanur, kızını alıp konuta döner.

Yolda Aslı, arkadaşıyla telefonda konuşurken Seher’in kızına tokat attığını duyar. Alanur, bu duyduklarından sonra kızını o meskene göndermek istemez. Mehmet Aslı’yı götürmek isteyince o da onunla Ziya’nin meskenine valizleriyle birlikte sarfiyat. Seher hastanedeyken Alanur, mutfağa girip börek yapmaya başlar.

Seher, Alanur’u konutunda ve de mutfağında görünce mecnuna döner. Yemekte Alanur, Ziya’nın kendisine yıllar evvel aldığı fuları boynuna takıp oturur. Seher’e, kızına uyguladığı şiddetin konusunu açar. Ondan bunun intikamını almak için Ziya’yla özel konuşmak istediğini söyler.

Onlar birlikte odaya geçince Seher, sonundan ne yapacağını bilemez. Alanur odada Ziya’ya eskiyi açar ve o veda mektubunu kimin yazdığını kendisi üzere bildiğini söyler. Fuları da Ziya’ya verip çıkar. Sonraki gün görüşmek için Ziya’yla randevulaşır.

Seher, Alanur’u Ziya’nin aradığını ve sonraki gün için randevulaştıklarını anlar. Çabucak Nevzat’tan Ziya’yı takip etmesini ister. Onlar buluşup konuşurken Seher oraya gelir. Ziya, konuta döndüğünde Seher’in konutta olmadığını görür.

Veda Mektubu 8. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Hatice’den Alanur’a Şok Teklif Geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir