istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

“ÜSTÜN DÖKMEN İLE YAŞAMI RENKLENDİREN SOHBETLER” DEVAM EDİYOR…

“ÜSTÜN DÖKMEN İLE YAŞAMI RENKLENDİREN SOHBETLER” DEVAM EDİYOR…

Yaşam alanlarına yenilik katan Filli Boya, Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Yazar Saadet Algan ile “Yaşamı Renklendiren Sohbetler” serisinin ikinci bölümüne 18 Kasım Çarşamba günü 17.00-18.00 saatleri arasında Instagram sayfasında gerçekleştireceği canlı yayınla devam ediyor. İzleyenlerin de anlık olarak sorularla katılabileceği canla yayında; hayatınıza renk katmak ve kendinizi iyi hissetmek için neler yapılabileceği konuşulacak.

Türkiye’nin alanında en sevilen isimlerinden biri olan; psikolog, TV programcısı, akademisyen ve yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen ve anneler tarafından yakından takip edilen yazar Saadet Algan, Filli Boya’nın hayata geçirdiği online sohbetler serisinin ikincisi gerçekleşiyor.

Yaşam alanlarında kullanılan renkler, dekorasyonun önemli detaylarından biri olmasının yanı sıra insan psikolojisi üzerinde doğrudan bir etki yaratıyor. Buradan hareketle Filli Boya, özellikle sosyal mesafeyi koruduğumuz ve evlerimizde olduğundan daha çok zaman geçirdiğimiz bu dönemde renklerin önemine dikkat çekmek amacıyla “Üstün Dökmen ile Yaşamı Renklendiren Sohbetler” serisinin ikinci bölümüne 18 Kasım Çarşamba günü saat 17.00’da Instagram sayfasında canlı yayınla yer veriyor. Yazar Saadet Algan moderatörlüğünde yapılacak canlı yayında Üstün Dökmen, pandemi sürecinde yaşam anlarını nasıl renklendirebileceğimiz, insan psikolojisi üzerinde yarattığı etkileri ve kendimizi iyi hissetmek için neler yapabileceğimizi anlatacak.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir