istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Ünlü sanatçı Rasim Öztekin kalp krizi geçirdi

Ünlü sanatçı Rasim Öztekin kalp krizi geçirdi

Ünlü sanatçı Rasim Öztekin ölümden döndü….

Bugün öğle saatlerinde sosyal medya üzerinden arkadaşlarıyla sohbet eden tiyatro ve sinema camiasının önemli isimlerinden olan Rasim Öztekin daha sonrasında geçirdiği kalp krizi sonrasında kalbi durdu.

Ailesi tarafından Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Rasim Öztekin yapılan müdahaleler sonrasında hayata geri döndürüldü. Ünlü sanatçı Rasim Öztekin daha sonra Beykoz Devlet Hastanesi’nden Siyami Ersek Hastanesi’ne kaldırılarak burada tedavisine devam edildi.

Rasim Öztekin’in doktoru yaptığı açıklamada “Değerli sanatçımız Rasim Öztekin bugün öğle saatlerinde evinde kalbiyle ilgili bir sıkıntı yaşadı. Hemen Beykoz Devlet Hastanesi Acil bölümüne kaldırıldı. Orada yapılan ilk müdahaleden sonra Siyami Ersek Hastanesi’ne getirildi. Şu an durumu iyi ama bir süre burada kontrol altında tutulacak. İnşallah kısa zamanda eskisinden daha sağlıklı olarak aramızda olacak” ifadelerini kullandı.

Rasim Öztekin 44 yaşında iken kalp yetmezliği rahatsızlığına yakalanmış ve 2018 yılında da geçirdiği bir operasyonla kalp pili değiştirilmişti.

Ünlü sanatçı o dönemde yaptığı açıklamada ,”Benimki var olan pili değiştirmekti. Yani mazot aldım, yola devam. Allah çaresiz hastalık vermesin. Çaresiz hastalığı olanlara Allah’tan şifa diliyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir